Oprawa sufitowa downlight LED 20W CRI>90 UGR<19 - VT-2-21
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Oprawa sufitowa downlight LED VT-2-21 z wbudowanymi diodami LED firmy Samasung o mocy 20W to panel oświetleniowy przeznaczony głównie do oświetlenia miejsc, takich jak hotele, restauracje, muzea, wystawy, pomieszczenia reprezentacyjne, obiekty sakralne itp. Oprawa cechuje się bardzo wysokim współczynnikiem oddawania barw CRI>90 który jest istotny do jak najlepszego odwzorowania barw oświetlanych wnętrz. Dzięki zastosowaniu odpowiednich elementów optycznych (odbłyśników) oraz odpowiednich soczewek, w oprawie został osiągnięty niski współczynnik olśnienia UGR<19.
Dwa kąty rozproszenia światła
Prezentowana wpustowa oprawa LED produkowana jest z dwoma kątami rozproszenia światła - 12 stopni lub 36 stopni - (wyboru kąta rozproszenia światła należy dokonać podczas zakupu).
W oprawie zastosowano markowe diody LED firmy Samsung oraz tzw. układ "flicker free" - eliminujący efekt pulsowania oświetlenia LED. Zastosowanie wyselekcjonowanych komponentów o podwyższonej trwałości daje możliwość długotrwałej bezawaryjnej pracy- stąd też 5 letni okres gwarancyjny. Przeznaczona jest do montażu wpustowego, więc idealnie nadaje się do zastosowania przy sufitach typu karton-gips.
- Wysoki współczynnik oddawania barw CRI>90
- Niski współczynnik olśnienia UGR<19
- Dostępne dwa kąty rozproszenia światła 12 lub 36 stopni
- Oprawa przeznaczona do montażu wpustowego (sufity typu karton-gips)
- Układ "flicker free" - oprawa LED pozbawiona efektu pulsowania światła
- Nowoczesna stylistyka oprawy LED
- Najwyższej jakości materiały (markowe diody LED COB Samsung)
- Znikoma awaryjność
- 5-letnia gwarancja
Pliki do pobrania:
Parametry techniczne
| Moc znamionowa | 20W |
| Temperatura barwy światła (+/- 10%) | ciepła 2700K / neutralna 4000K / zimna 5700K - (w zależności od wyboru) |
| Znamionowy strumień świetlny | 1600 lumenów |
| Napięcie znamionowe | 220-240V AC, 50/60Hz |
| Nominalny kąt promieniowania | 12 stopni lub 36 stopni ( w zależności od wyboru) |
| Współczynnik oddawania barw CRI | RA >90 |
| Współczynnik olśnienia | UGR<19 |
| Zużycie energii | 20 kWh/1000h |
| Współczynnik mocy lampy | PF >0.6 |
| Stopień ochrony IP | 20 |
| Kolor oprawy | biały / czarny |
| Materiał wykonania | aluminium |
| Kształt oprawy | prostokątny |
| Montaż oprawy | wpustowy |
| Lampa jest przeznaczona do ściemniania | nie |
| Zasilacz | w komplecie |
| Typ diod LED | SMD |
| Czas rozświetlania (60%) / (95%) | < 2s |
| Znamionowa trwałość lampy | >30000h |
| Efektywność energety. | A++ |
| Zawartość rtęci w lampie | brak |
| Wymagana temperatura eksploatacji | od -20 do +40 °C |
| Wymiary oprawy [mm] | 207x54x47mm |
| Wymagany otwór montażowy do montażu wpustowego [mm] | 200x45mm |
| Deklaracje / Certyfikaty | CE, EMC, ROHS |
| Gwarancja producenta | 60 miesięcy (5 lat) |
| Kod producenta | VT-2-21 |
| Kod EAN | 3800157650342 |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dodaj opinię (0)
Zaloguj się
Waluty
Producenci

