Oprawa sufitowa downlight LED COB 20W - VT-2-23-N
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Oprawa sufitowa typu downlight LED COB VT-2-23-N o mocy 20W to panel oświetleniowy idealnie nadający się do oświetlenia nie tylko zacisza domowego, ale dzięki eleganckiemu wyglądowi również takich miejsc jak centra handlowe, hotele, salony wystawowe bądź biura.
Oprawa LED przeznaczona jest do montażu wpustowego, więc idealnie nadaje się do zastosowania przy sufitach typu karton-gips. Wykonana jest z odlewu stopu aluminium pomalowanego proszkowo na czarno, w zestawie posiada niezbędny zasilacz stało-prądowy. Dodatkowo lampa downlight COB została zaopatrzona w ruchomy pierścień pozwalający na regulację kierunku padania strumienia świetlnego.
W prezentowanej oprawie LED COB zastosowano markowe diody LED SMD firmy Samsung. Zastosowanie wyselekcjonowanych markowych podzespołów potwierdzone jest 60 miesięczną gwarancją producenta.
- Oprawa przeznaczona- do montażu wpustowego (sufity typu G-K)
- Ruchomy pierścień
- Wysoka oszczędność, dzięki niskiemu poborowi mocy
- Cienki oraz elegancki design
- Łatwa instalacja dzięki sprężynowym klipsom
- Markowe diody LED COB Samsung
- Solidna budowa
- Wysokiej jakości materiały użyte do montażu oprawy
- 5 letnia gwarancja
- SKU 2120054 - ciepła 3000K
- SKU 2120056 - zimna 6400K
Parametry techniczne
| Moc znamionowa | 20W |
| Temperatura barwy światła (+/- 10%) | ciepła 3000K / zimna 6400K - (w zależności od wyboru) |
| Znamionowy strumień świetlny | 2000 lumenów |
| Napięcie znamionowe | 85-265V AC, 50/60Hz |
| Nominalny kąt promieniowania | 120 stopni |
| Współczynnik oddawania barw CRI | RA >80 |
| Zużycie energii | 20 kWh/1000h |
| Współczynnik mocy lampy | PF >0.5 |
| Stopień ochrony IP | 20 |
| Kolor oprawy | czarny |
| Materiał wykonania | aluminium |
| Kształt oprawy | okrągły |
| Montaż oprawy | wpustowy |
| Zasilacz | w komplecie |
| Typ diod LED | COB Samsung |
| Liczba cykli włącz/wyłącz | >20000 |
| Znamionowa trwałość lampy | >30000h |
| Wymagana temperatura eksploatacji | od -25°C do 45°C |
| Wymiary oprawy [mm] | fi160x70mm |
| Wymagany otwór montażowy do montażu wpustowego [mm] | fi150mm |
| Waga oprawy | 0.75 kg |
| Deklaracje / Certyfikaty | CE, EMC, ROHS |
| Gwarancja producenta | 60 miesięcy (5 lat) |
| Kod producenta | 2120054 |
| Kod EAN | 3800157675581 |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dodaj opinię (0)
Zaloguj się
Waluty
Producenci