Osłona maskująca VARIO30-09 - biała do profili systemowych VARIO30
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Aluminiowa osłona maskująca VARIO30-09, stosowana w przypadkach gdy chcemy zabudować pustą, niewykorzystywaną przestrzeń w profilu. Wykonana z aluminium malowanego proszkowo w kolorze białym. Osłony nie trzeba wsuwać, wystarczy ją tylko wcisnąć. Podstawową funkcją osłony zatrzaskowej jest estetyczne zamknięcie profilu, oraz zabezpieczenie go przed czynnikami zewnętrznymi w stopniu większym a niżeli ma to miejsce w przypadku kloszy wsuwanych.
Kompatybilne profile LED:
Parametry techniczne:
- Materiał: aluminium malowane proszkowo w kolorze białym
- Wymiary (szer./wys.): 33,4 x 3mm
- Długość: 1mb / 2mb / 3mb / 4mb - w zależności od dokonanego wyboru
Pliki do pobrania:
Parametry techniczne
| Materiał | aluminium anodowane |
| Kolor | aluminium |
| Zastosowanie | nawierzchniowy |
| Długość | 1 mb / 2 mb / 3 mb / 4mb - zależnie od wyboru |
| Pasujące taśmy LED (max) | 8mm, 10mm |
| Kąt padania światła | prostopadle do profilu |
| Mocowanie | wkręty / uchwyty / dwustronna taśma samoprzylepna / łączniki |
| Kompatybilne uchwyty | uchwyt/y "X" / uchwyt/y "U" |
| Dostępne łączniki profili | prosty |
| Kompatybilne klosze | typ "C" zatrzaskowy (mleczny, transparenty, czarny) |
| Grubość kompatybilnej szyby | 8mm |
| Kolor (na podstawie palety RAL) | anodowany - srebrny: C-0 / czarny: C-35 |
| Standardowa tolerancja długości | (profile +/- 20mm) |
| Gwarancja | 2 lata |
| Deklaracja zgodności | CE |
| Kod producenta | V3330001 |
| Kod EAN | 5901597241553 |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dodaj opinię (0)
Zaloguj się
Waluty
Producenci