Osłona maskująca C10 biała do profili PHIL53/PHIL.v2/PHIL WPUST/PHIL.v2 WPUST/LOWI
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Aluminiowa osłona maskująca C10, stosowana w przypadkach gdy chcemy zabudować pustą, niewykorzystywaną przestrzeń w profilu. Wykonana z surowego aluminium malowanego proszkowo w kolorze białym. Osłony nie trzeba wsuwać, wystarczy ją tylko wcisnąć. Podstawową funkcją osłony zatrzaskowej jest estetyczne zamknięcie profilu, oraz zabezpieczenie go przed czynnikami zewnętrznymi w stopniu większym a niżeli ma to miejsce w przypadku kloszy wsuwanych.
Kompatybilne profile LED:
Parametry techniczne:
- Materiał: aluminium surowe malowane proszkowo w kolorze białym
- Wymiary (szer./wys.): 50 x 6,6 mm
- Długość: 1mb / 2mb / 3mb / 4mb - zależnie od wyboru
Parametry techniczne
| Model klosza | Osłona PH/LO/SM |
| Długość | 1mb / 2mb / 3mb / 4mb - zależnie od wyboru |
| Temperatura stosowania | -50°C do +100°C |
| Odporność na UV | tak |
| Wysokość | 6,6 mm |
| Szerokość | 50 mm |
| Standardowa tolerancja długości | +/-5 mm |
| Kod producenta | 63550001 |
| Kod EAN | 5901597241911 |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dodaj opinię (0)
Zaloguj się
Waluty
Producenci