Panel LED naścienny - Mono/CCT - 1 strefowy - 3V - K2S-B
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Panel LED naścienny - Mono/CCT - 1 strefowy - 3V - K2S-B, to bezprzewodowy panel radiowy w formie mobilnego przycisku, który przeznaczony został do instalacji LED MONO bądź CCT. Panel naścienny K2S-B umożliwia ściemnianie oraz rozjaśnianie instalacji LED składającej się z taśm jednokolorowych lub zmianę temperatury barwowej dla taśm CCT ze zmienną temperaturą barwową w zakresie 2700-6500K. Sterowanie strefą, możliwe jest przy pomocy fizycznych przycisków znajdującego się na obudowie ściemniacza K2S-B. Ściemniacz LED przeznaczony jest do montażu natynkowego na elementach metalowych z uwagi na zabudowany silny magnes wewnątrz obudowy. Można go dowolnie zdemontować, używając go jako przenośne urządzenie. Urządzenie to zasilane jest baterią 3V o oznaczeniu CR2032. Obudowa ściemniacza LED K2S-B wykonana została w kolorze czarnym.
- MONO - jednokolorowych
- CCT - ze zmienną temperaturą barwową
- Załączanie oraz wyłączenie podłączonego oświetlenia LED
- Ściemnianie oraz rozjaśnianie podłączonego oświetlenia LED
- Zmiana temperatury barwowej CCT w zakresie 2700-6500K
- Dedykowany do instalacji LED MONO/CCT
- Jedna strefa do wykorzystania
- Możliwość zmiany jasności
- Regulacja temperatury barwowej w zakresie 2700-6500K
- Zasięg radiowy wynoszący do 30 metrów
- Zasilanie poprzez baterie 3V - CR2032
- Współpracuje z odbiornikiem trakowym TRI-C1
- Delikatne podświetlenie diody ukazujące prace urządzenia
- Czułe przyciski do sterowania
- Możliwość szybkiego montaż na elementach metalowych
- Silny magnes w formie uchwytu
- Niewielkie wymiary oraz eleganckie wykonanie
- Kolor czarny
Radiowa łączność, jaką cechuje się panel naścienny, umożliwia bezprzewodowe sterownie na poziomie 30 metrów w terenie otwartym. Komunikacja oparta na częstotliwości rzędu 2,4GHz zapewnia stabilną oraz zsynchronizowaną pracę zastosowanego oświetlenia LED.

Panel naścienny MiBoxer K2S umożliwia bardzo szybki i prosty dostęp do instalacji LED składającej się z taśmy LED ze zmienną temperaturą barwową CCT. Umożliwia mu to pięć prostych przycisków znajdujących się na wyjmowanym okrągły panelu. Dwa horyzontalne przyciski pozwalają regulować temperaturę barwową CCT, natomiast wertykalne odpowiadają za natężenie jasność np. taśmy LED. Środek z kolei pozwala szybko załączyć oraz wyłączyć instalacje LED. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, by zastosować standardową taśmę jednokolorową LED i sprawdzić by panel naścienny MiBoxer K2S pracował jako ściemniacz do LED.

Seria kontrolerów miBoxer K2S, to połączenie wielu przymiotników w jedną spójną całość. Względem poprzednich modeli o oznaczeniu K2, te zostały pozbawione części składającej się z uchwytu ściennego, przez co stały się dużo bardziej mobilniejsze. Został natomiast silny magnes, który pozwala na stały i stabilny montaż. Panel naścienny K2S, został wykonany w eleganckim stylu w dwóch różnych wariantach kolorystycznych - białym oraz czarnym.
Pliki do pobrania:
Parametry techniczne
| Typ urządzenia | panel naścienny |
| Typ instalacji | 2w1 z możliwoscią wyboru (MONO/ CCT) |
| Sposób sterowania oświetleniem | radiowo (2,4GHz) |
| Ilość obsługiwanych stref/kanałów | 1 strefa |
| Napięcie znamionowe | 1x bateria 3V CR2032 (brak w zestawie) |
| Typ komunikacji | jednokierunkowa |
| Zasięg komunikacji | do 30 metrów w terenie otwartym |
| Powrót do poprzednich ustawień przy wyłączeniu z nadajnika | tak |
| Temperatura pracy | od -10 do + 40°C |
| Klasa szczelności | IP20 |
| Montaż | nawierzchniowo (do elementów metalowych) |
| Uchwyt naścienny pilota | nie |
| Kolor | czarny |
| Dodatkowa funkcjonalność/cecha | zabudowany magnes w formie uchwytu |
| Wymiary | 60 x 15 x 19,5 mm |
| Deklaracje i normy bezpieczeństwa | CE, RoHs |
| Gwarancja producenta | 24 miesiące |
| Kod EAN | 6970602184962 |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dodaj opinię (0)
Zaloguj się
Waluty
Producenci