Panel sufitowy LED 120x30cm 45W 3600lm - 80lm/W - VT-12030
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis




Panel LED 45W VT-12030 1195mmx295mm to doskonała alternatywa oświetlenia dla sufitowych opraw rastrowych, sufitów kasetonowych, sufitów typu Armstrong, kartonowo-gipsowych oraz zwykłych stropów (przy montażu na zawiesiach stalowych lub kasetonach - opcje dodatkowe).
Niezwykle płaska obudowa panelu LED wynosząca zaledwie 14mm, wykonana jest na ramie z aluminium anodowanego w białym kolorze, który to stanowi stabilną konstrukcję panelu oraz odprowadza temperaturę wydzielaną przez diody LED.
W zestawie z każdym panelem LED znajduje się także niezbędny zasilacz umożliwiający podłączenie do sieci elektrycznej.
- Sufity Kasetonowe
- Zamiast opraw rastrowych
- Sufity typu Armstrong
- Zwykłe stropy (za pomocą kasetonów nawierzchniowych) - opcja dodatkowa (patrz produkty powiązane)
- Zwykłe stropy (za pomocą linek stalowych) - opcja dodatkowa (patrz produkty powiązane)
- Lekka rama z aluminium anodowanego
- Kompatybilny z modułem zasilania awaryjnego - (patrz produkty powiązane)
- Równomierne i mocne oświetlenie
- Łatwa konserwacja i czyszczenie
- Oszczędność energii
- Wysoki współczynnik oddawania barw
- Szeroki kąt promieniowania
- Nadaje się do biur, sal konferencyjnych, salonów wystawowych itp.
- SKU 60266 - neutralna 4000K
- SKU 60276 - zimna 6400K
Parametry techniczne
| Moc znamionowa | 45W |
| Temperatura barwy światła | neutralna 4000K / zimna 6400K (w zależności od wyboru) |
| Wydajność świetlna | 80lm/W |
| Nominalny strumień świetlny | 3600 lumenów |
| Zużycie energii | 45 kWh/1000h |
| Napięcie znamionowe | 220-240V AC 50-60 Hz |
| Współczynnik mocy | PF >0.90 |
| Nominalny kąt promieniowania | 120° |
| Współczynnik oddawania barw CRI | RA >80 |
| Zastosowanie | sufity kasetonowe (opcjonalnie - za pomocą linek, stałych uchwytów lub w formie kasetonu) |
| Źródło światła | diody LED SMD |
| Materiał panelu | aluminium + PMMA + PP |
| Kolor obudowy | biały |
| Możliwość ściemniania | nie |
| Klasa szczelności | IP20 |
| Odporność udarowa | IK05 |
| Znaminowa trwałość lampy | >20 000h |
| Długość x Szerokość | 1195mm x 295mm |
| Wysokość | 14mm |
| Zasilanie | zasilacz stałoprądowy (w zestawie) |
| Temperatura pracy | -20°C do +40°C |
| Opakowanie zbiorcze | 1 sztuka |
| Deklaracje / Certyfikaty | CE, EMC, RoHs |
| Gwarancja producenta | 24 miesiące (2 lata) |
| Kod producenta | VT-12030 |
| Kod EAN | 3800157609302 |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dodaj opinię (0)
Zaloguj się
Waluty
Producenci