Panel sufitowy LED 60x60cm 40W 4950lm - 120lm/W - VT-6060-6-N
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis




Panel LED 40W 595mmx595mm 4950lm - to doskonała alternatywa oświetlenia dla sufitowych opraw rastrowych, sufitów kasetonowych, sufitów typu Armstrong, kartonowo-gipsowych oraz zwykłych stropów (przy montażu na linkach, uchwytach stałych lub kasetonach- opcje dodatkowe). W zestawie z każdym panelem led znajduje się także zasilacz umożliwiający podłączenie do sieci elektrycznej.
Płaska obudowa panelu LED wynosząca 12,5mm, wykonana jest na ramie z aluminium anodowanego w białym kolorze, który to stanowi stabilną konstrukcję panelu oraz odprowadza temperaturę wydzielaną przez diody LED. Poprzez podświetlenie krawędziowe płyty z tworzywa PMMA, uzyskujemy równomierne rozproszenie światła przy niewielkich stratach przesyłu.
Odpowiednie wykonanie oraz elegancki wygląd umożliwiają stosowanie go w obiektach biurowych, hotelach, placówkach handlowych, obiektach opieki zdrowotnej, korytarzach a także gospodarstwach domowych gdzie istotny jest elegancki wygląd oraz uzyskanie mocnego i równomiernego oświetlenia. W zestawie z każdym panelem led znajduje się także zasilacz umożliwiający podłączenie do sieci elektrycznej.
- Sufity Kasetonowe
- Zamiast opraw rastrowych
- Sufity typu Armstrong
- Sufity typu K-G (za pomocą uchwytów sprężyn) - opcja dodatkowa (patrz produkty powiązane)
- Zwykłe stropy (za pomocą linek lub uchwytów) - opcja dodatkowa (patrz produkty powiązane)
- Zwykłe stropy (za pomocą kasetonów nawierzchniowych) - opcja dodatkowa (patrz produkty powiązane)
- Wysoka wydajność świetlna 120lm/W
- Lekka rama z aluminium anodowanego
- Brak efektu migotania (Flicker Free)
- Równomierne i mocne oświetlenie
- Precyzyjne wykonanie i estetyczny wygląd
- Wysoki współczynnik oddawania barw
- Możliwość ściemniania (tylko przy przy zakupie i zastosowaniu dodatkowego zasilacza)
- Możliwość podtrzymania awaryjnego (tylko przy zakupie i zastosowaniu dodatkowego modułu awaryjnego)
- 2 lata gwarancji
- SKU 2160246 - neutralna 4000K
- SKU 2160256 - zimna 6400K
Parametry techniczne
| Moc znamionowa | 40W |
| Temperatura barwy światła | neutralna 4000K / zimna 6400K (w zależności od wyboru) |
| Wydajność świetlna | 120lm/W |
| Nominalny strumień świetlny | 4950 lumenów |
| Zużycie energii | 40 kWh/1000h |
| Napięcie znamionowe | 220-240V AC 50-60 Hz |
| Współczynnik mocy | PF >0.90 |
| Nominalny kąt promieniowania | 120° |
| Współczynnik oddawania barw CRI | RA >80 |
| Zastosowanie | sufity kasetonowe (opcjonalnie - za pomocą linek, stałych uchwytów lub w formie kasetonu) |
| Brak efektu migotania (Flicker Free) | tak |
| Źródło światła | diody LED SMD |
| Materiał panelu | aluminium + PMMA + PP |
| Kolor obudowy | biały |
| Możliwość ściemniania | tak - przy zakupie dodatkowego dedykowanego zasilacza |
| Podtrzymanie awaryjne | tak - przy zastosowaniu i zakupie dodatkowego modułu podtrzymania awaryjnego |
| Klasa szczelności | IP20 |
| Odporność udarowa | IK05 |
| Znaminowa trwałość lampy | >20 000h |
| Długość x Szerokość | 595mm x 595mm |
| Wysokość | 12,5mm |
| Zasilanie | zasilacz stałoprądowy (w zestawie) |
| Temperatura pracy | -20°C do +40°C |
| Opakowanie zbiorcze | 6 sztuk |
| Deklaracje / Certyfikaty | CE, EMC, RoHs |
| Gwarancja producenta | 24 miesiące (2 lata) |
| Kod producenta | 2160246 |
| Kod EAN | 3800157676595 |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dodaj opinię (0)
Zaloguj się
Waluty
Producenci