Panel sufitowy LED 62x62cm 45W 4830lm - 100lm/W - UGR<19 - VT-6069-1
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis




Panel LED 45W 620mm x 620mm 4830lm - wyróżnia się możliwością zamontowania go w sufitowych oprawach rastrowych, sufitach kasetonowych, sufitach typu Armstrong, sufitach kartonowo-gipsowych oraz na zwykłych stropach za pomocą zawiesi linkowych lub opraw montażowych - kasetonach.
Płaska obudowa panelu LED wynosząca 9mm, wykonana jest na ramie z aluminium anodowanego w białym kolorze, który to stanowi stabilną konstrukcję panelu oraz odprowadza temperaturę wydzielaną przez diody LED. Poprzez podświetlenie krawędziowe płyty z tworzywa PMMA, uzyskujemy równomierne rozproszenie światła przy niewielkich stratach przesyłu.
Dzięki zastosowaniu w oprawie wydajnych diod LED oprawa uzyskuje bardzo wysoką skuteczność świetlną rzędu 100lm/W, co przekłada się na oszczędności związane z niewielkim poborem mocy w stosunku do dużego strumienia świetlnego.
Odpowiednie wykonanie oraz elegancki wygląd umożliwiają stosowanie go w obiektach biurowych, hotelach, placówkach handlowych, obiektach opieki zdrowotnej, korytarzach a także gospodarstwach domowych gdzie istotny jest elegancki wygląd oraz uzyskanie mocnego i równomiernego oświetlenia. W zestawie z każdym panelem led znajduje się także zasilacz umożliwiający podłączenie do sieci elektrycznej.
- Sufity Kasetonowe
- Zamiast opraw rastrowych
- Sufity typu Armstrong
- Sufity typu K-G
- Zwykłe stropy z użyciem opraw montażowych lub zawiesi linkowych - (sprawdź produkty powiązane)
- Niski współczynnik olśnienia UGR<19
- Wysokowydajne diody LED
- Wysoka wydajność świetlna na poziomie 100lm/W
- Lekka rama z aluminium anodowanego
- Płaska obudowa panelu LED
- Równomierne i mocne oświetlenie
- Precyzyjne wykonanie i estetyczny wygląd
- Wysoki współczynnik oddawania barw
- SKU 6674 - neutralna 4000K
Pliki do pobrania:
Parametry techniczne
| Moc znamionowa | 45W |
| Temperatura barwy światła | neutralna 4000K |
| Wydajność świetlna | 100lm/W |
| Nominalny strumień świetlny | 4830 lumenów |
| Zużycie energii | 45 kWh/1000h |
| Napięcie znamionowe | 220-240V AC 50-60 Hz |
| Współczynnik mocy | PF >0.90 |
| Nominalny kąt promieniowania | 110° |
| Współczynnik olśnienia | UGR<19 |
| Współczynnik oddawania barw CRI | RA >80 |
| Zastosowanie | sufity kasetonowe lub montaż nawierzchniowy |
| Źródło światła | diody LED SMD |
| Materiał panelu | aluminium + PMMA + PP |
| Kolor obudowy | biały |
| Klasa szczelności | IP20 |
| Znaminowa trwałość lampy | >30 000h |
| Długość x Szerokość | 620mm x 6200mm |
| Wysokość | 9mm |
| Zasilanie | zasilacz stałoprądowy (w zestawie) |
| Temperatura pracy | -20°C do +40°C |
| Opakowanie zbiorcze | 1 sztuka |
| Deklaracje / Certyfikaty | CE, EMC, RoHs |
| Gwarancja producenta | 36 miesięcy (3 lata) |
| Kod producenta | 6674 |
| Kod EAN | 3800157677936 |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dodaj opinię (0)
Zaloguj się
Waluty
Producenci