Pilot LED - Mono /CCT - 4 strefowy - C1
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Pilot LED - Mono /CCT - 4 strefowy - C1, to nietuzinkowo wykonany pilot radiowy dedykowany do odbiorników radiowych miBoxer. Pilot LED C1, pozwala na indywidualne sterowanie każdą z czterech stref. Wielofunkcyjny pilot radiowy miBoxer C1 umożliwia zmianę natężenia jasności dla taśmy LED jednokolorowej oraz zmianę temperatury barwowej CCT w zakresie 2700-6500K dla taśm LED CCT za pomocą przycisków znajdujących się na smukłej obudowie. Pilot w swojej budowie posiada silny magnetyczny uchwyt. Zasilany jest dwoma bateriami AAA.
- MONO - jednokolorowych
- CCT - ze zmienną temperaturą barwową
- Włączanie oraz wyłączanie podłączonego oświetlenia LED
- Ściemnianie oraz rozjaśnianie poszczególnej strefy oświetlenia LED
- Regulacja temperatury barwowej CCT dla poszczególnej strefy oświetlenia LED
- Sterowanie każdą ze stref z osobna
- Natychmiastowe zmniejszenie natężenia światła dla stref/strefy (tryb nocny)
- Zapis i odczyt ulubionej sceny
- Obsługa do czterech stref
- Zastosowanie do instalacji MONO/CCT
- Komunikacja radiowa z odbiornikami (2400-2483.5MHz)
- Współpraca z kontrolerem Wi-Fi (opcja dodatkowa)
- Zasilanie bateriami 2xAAA
- Możliwość rozbudowy instalacji w dowolnym momencie
- Szybki dostęp do ulubionego ustawienia za pomocą zapisanej sceny
- Silny magnetyczny uchwyt
- Nietuzinkowy design
Forma komunikacji jaką łączy się nadajnik z odbiornikiem odbywa się poprzez drogę radiową. Sygnał oparty na częstotliwości rzędu 2400-2483.5MHz, pozwala na bezprzewodową pracę instalacji na poziomie 30 metrów w otwartym terenie. Przy zastosowaniu większej ilości urządzeń, możemy stworzyć instalacje LED opartą na nieograniczonym zasięgu, dzięki technologii retransmisji sygnału. Warunkiem takiej pracy jest ulokowanie kolejnego urządzenia odbiorczego w obrębie 30 metrów.
Bezprzewodowe sterowanie - retransmisja oraz auto synchronizacja sygnału radiowego
Sygnał radiowy oparty jest o częstotliwość rzędu 2.4GHz, którego zasięg wynosi 30 metrów w otwartym terenie, lecz przy użyciu większej ilości opraw, sygnał ten ulega wydłużeniu dzięki technologii retransmisji sygnału. Warunkiem takiej pracy jest ulokowanie kolejnego urządzenia odbiorczego (oprawy LED) w obrębie 30 metrów. Wartym zaznaczenia jest również wspólna synchronizacja urządzeń, niepowodująca przy tym opóźnień wynikających z braku stosowania przewodów podczas instalacji. Gdy w instalacji znajduje się większa ilość odbiorników kontrolowana przez jedno urządzenie nadawcze, wówczas instalacja wspólnie synchronizuje się podczas pracy, nie powodując przy tym opóźnień w czasie działania urządzeń.
Najważniejsze cechy pilota radiowego C1 skupiają w nim to, co jest istotne w tego typu ściemniaczach do LED. Komunikacja radiowa oparta na częstotliwości 2,4Ghz, zapewnia stabilną łączność umożliwiającą regulacje natężenia jasności oraz zmianę temperatury barwowej dla taśm LED monochromatycznych, oraz pasków LED CCT. Z kolei przycisk odpowiadający za zapis ulubionej sekwencji, pozwala na szybki dostęp do wcześniej ustalonych parametrów a wszystko to na stabilnie zamontowanym pilocie LED.
Pliki do pobrania:
Parametry techniczne
| Typ urządzenia | pilot radiowy |
| Typ instalacji | MONO (jednokolorowa) |
| System sterowania oświetleniem | PWM |
| Sposób sterowania oświetleniem | radiowo (2400-2483.5 MHz) |
| Ilość obsługiwanych stref/kanałów | 4 strefy |
| Napięcie znamionowe | 2x bateria 1,5V AAA (brak w zestawie) |
| Typ komunikacji | jednokierunkowa |
| Zasięg komunikacji | do 30 metrów w terenie otwartym |
| Zachowanie odbiornika po powrocie braku napięcia zasilania 230V | załączenie oświetlenia |
| Powrót do poprzednich ustawień przy wyłączeniu z nadajnika | tak |
| Temperatura pracy | od -10 do + 40°C |
| Klasa szczelności | IP20 |
| Uchwyt naścienny pilota | tak (w zestawie) |
| Kolor | czarny |
| Dodatkowa funkcjonalność/cecha | zabudowany magnes w formie uchwytu |
| Wymiary | 140 x 37,5 x 15 mm |
| Deklaracje i normy bezpieczeństwa | CE, RoHs |
| Gwarancja producenta | 24 miesiące |
| Kod producenta | C1 |
| Kod EAN | 6970602185440 |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dodaj opinię (0)
Zaloguj się
Waluty
Producenci



