Plafon LED 12W 840lm IP54 - VT-8010-B
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Plafon sufitowy LED o mocy 12W, charakteryzuje się swoją uniwersalnością, co pozwala na zastosowanie go w wielu, różnorodnych pomieszczeniach. Elegancka oraz nowoczesna stylistka, zdecydowanie doda uroku pomieszczeniu w którym zostanie zastosowany.
Klasa szczelności IP54 zapewnia odpowiednią hermetyczność co pozwala na zastosowanie go w niekorzystnych warunkach. Plafony LED ze względu na wykorzystane diody LED zużywające o wiele mniej mocy niż klasyczne oświetlenie zapewniają duże oszczędności.
- Wysoka klasa szczelności IP54
- Nowoczesna stylistyka oprawy LED
- Wysoka jakość materiałów
- Szeroka gama zastosowań
- Niski pobór mocy dzięki zastosowaniu diod LED
Parametry techniczne
| Napięcie znamionowe | 220-240V AC |
| Moc znamionowa | 12W |
| Temperatura barwy światła | ciepła 3000K |
| Znamionowy strumień świetlny | 840 lumenów |
| Współczynnik oddawania barw CRI | RA ≥ 80 |
| Źródło światła | diody LED SMD |
| Współczynnik mocy lampy | PF ≥0.9 |
| Stopień ochrony IP | 54 |
| Nominalny kąt świecenia | 120 stopni |
| Możliwość ściemniania | nie |
| Kolor obudowy | czarny |
| Materiał wykonania | poliwęglan (PC) |
| Kształt oprawy | owalny |
| Montaż | natynkowy |
| Wymagana temperatura eksploatacji | -20°C do +45°C |
| Znamionowa trwałość lampy | ≥20000h |
| Liczba cykli włącz / wyłącz | ≥15000 |
| Deklaracje / Certyfikaty | CE, EMC, ROHS |
| Wymiary | fi242mm x 96mm |
| Gwarancja producenta | 24 miesiące |
| Kod producenta | SKU 1350 |
| Kod EAN | 3800157624053 |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dodaj opinię (0)
Zaloguj się
Waluty
Producenci