Plafon LED 18W 1820lm IP54 - VT-8096
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Plafon sufitowy LED o mocy 18W, charakteryzuje się swoją uniwersalnością, co pozwala na zastosowanie go w wielu, różnorodnych pomieszczeniach. Elegancka oraz nowoczesna stylistka, zdecydowanie doda uroku pomieszczeniu w którym go zastosujemy. Klasa szczelności IP54 zapewnia odpowiednią hermetyczność co pozwala na zastosowanie go w pomieszczeniach o podwyższonej wilgotności.
Plafony LED dzięki nieskomplikowanej i prostej budowie pozwalają na łatwy montaż oraz bezproblemową instalację, ponadto ich kąt świecenia będzie dodatkowym atutem w ciemnych pomieszczeniach wymagających sporej ilości sztucznego światła. Plafony LED ze względu na wykorzystane diody LED zużywające o wiele mniej mocy niż klasyczne oświetlenie zapewniają duże oszczędności.
Cechy plafoniery LED VT-8096:
- Wysoka jakość materiałów
- Podwyższona klasa szczelności IP54
- Nowoczesna stylistyka oprawy LED
- Szeroka gama zastosowań
- Niski pobór mocy dzięki zastosowaniu diod LED
- Wysoki współczynnik oddawania barw
Dostępne temperatury barwowe:
- SKU 10198 - ciepła 3000K
- SKU 10199 - neutralna 4000K
- SKU 10200 - zimna 6500K
Pliki do pobrania:
Parametry techniczne
| Napięcie znamionowe | 220-240V AC |
| Moc znamionowa | 18W |
| Temperatura barwy światła | ciepła 3000K / neutralna 4000K / zimna 6500K - (w zależności od wyboru) |
| Znamionowy strumień świetlny | 1820 lumenów |
| Współczynnik oddawania barw CRI | RA ≥ 80 |
| Źródło światła | diody LED SMD |
| Stopień ochrony IP | 54 |
| Nominalny kąt świecenia | 110 stopni |
| Możliwość ściemniania | nie |
| Kolor obudowy | biały |
| Materiał wykonania | tworzywo ABS |
| Kształt oprawy | okrągły |
| Montaż | natynkowy |
| Wymagana temperatura eksploatacji | -20°C do +45°C |
| Znamionowa trwałość lampy | ≥25000h |
| Deklaracje / Certyfikaty | CE, RoHs |
| Wymiary | 195 x 38mm |
| Gwarancja producenta | 24 miesiące |
| Kod producenta | 10198 |
| Kod EAN | 3800170205727 |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dodaj opinię (0)
Zaloguj się
Waluty
Producenci