Plafon LED 18W 1830lm IP44 z czujnikiem ruchu - VT-8618SW-SQ
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Plafon sufitowy LED o mocy 18W z mikrofalowym czujnikiem ruchu, charakteryzuje się swoją uniwersalnością, co pozwala na zastosowanie go w wielu, różnorodnych pomieszczeniach. Elegancka oraz nowoczesna stylistka, zdecydowanie doda uroku pomieszczeniu w którym go zastosujemy. Klasa szczelności IP44 zapewnia odpowiednią hermetyczność co pozwala na zastosowanie go w pomieszczeniach o podwyższonej wilgotności.
Plafon posiada wbudowany mikrofalowy czujnik ruchu, który charakteryzuje się głównie swoim dużym zasięgiem oraz szybkością wychwytywania ruchu. Plafoniera LED posiada również wbudowany czujnik światła, który blokuje uruchomienie się urządzenia, jeżeli w otoczeniu jest wystarczająco jasno. Dodatkowo w zestawie jest pilot umożliwiający precyzyjne programowanie pracy czujnika ruchu.
Plafony LED dzięki nieskomplikowanej i prostej budowie pozwalają na łatwy montaż oraz bezproblemową instalację, ponadto ich szeroki kąt świecenia będzie dodatkowym atutem w ciemnych pomieszczeniach wymagających sporej ilości sztucznego światła. Plafony LED ze względu na wykorzystane diody LED zużywające o wiele mniej mocy niż klasyczne oświetlenie zapewniają duże oszczędności.
Cechy plafoniery LED VT-8618SW-SQ:
- Wysoka jakość materiałów
- Podwyższona klasa szczelności IP44
- Dedykowany pilot w zestawie
- Nowoczesna stylistyka oprawy LED
- Szeroki kąt świecenia
- Wbudowany mikrofalowy czujnik ruchu z czujnikiem zmierzchowym
- Szeroka gama zastosowań
- Niski pobór mocy dzięki zastosowaniu diod LED
- Wysoki współczynnik oddawania barw
Dostępne temperatury barwowe:
- SKU 76661 - neutralna 4000K
Pliki do pobrania:
Parametry techniczne
| Napięcie znamionowe | 220-240V AC |
| Moc znamionowa | 18W |
| Temperatura barwy światła | neutralna 4000K |
| Znamionowy strumień świetlny | 1830 lumenów |
| Współczynnik oddawania barw CRI | RA ≥ 80 |
| Źródło światła | diody LED SMD |
| Stopień ochrony IP | 44 |
| Zabudowany czujnik ruchu | tak - czujnik MW (mikrofalowy) |
| Regulacja czasu pracy | tak |
| Możliwość ściemniania | nie |
| Zasięg czujnika | regulowany - 1-2m / 2-3m / 4-5m |
| Czujnik zmierzchowy | tak |
| Regulacja czujnika zmierzchowego | regulowany - 5lux / 30lux / 100lux / 200lux |
| Kolor obudowy | biały |
| Materiał wykonania | tworzywo PP + PMMA |
| Kształt oprawy | kwadratowy |
| Sterowanie za pomocą pilota | tak |
| Montaż | natynkowy |
| Wymagana temperatura eksploatacji | -20°C do +45°C |
| Znamionowa trwałość lampy | ≥20000h |
| Deklaracje / Certyfikaty | CE, RoHs |
| Wymiary | 295 x 295 x 65mm |
| Gwarancja producenta | 24 miesiące |
| Kod producenta | 76661 |
| Kod EAN | 3800170212091 |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dodaj opinię (0)
Zaloguj się
Waluty
Producenci