Plafon LED 24W 1680lm IP44 - Lumo
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Plafon sufitowy LED Lumo o mocy 24W, charakteryzuje się swoją uniwersalnością, co pozwala na zastosowanie go w wielu, różnorodnych pomieszczeniach. Elegancka oraz nowoczesna stylistka, zdecydowanie doda uroku pomieszczeniu w którym go zastosujemy. Klasa szczelności IP44 zapewnia odpowiednią hermetyczność co pozwala na zastosowanie go w pomieszczeniach o podwyższonej wilgotności.
Plafony LED ze względu na wykorzystane diody LED zużywające o wiele mniej mocy niż klasyczne oświetlenie zapewniają duże oszczędności.
- Płaski klosz emitujący światło
- Podwyższona klasa szczelności IP44
- Nowoczesna stylistyka oprawy LED
- Wysoka jakość materiałów
- Szeroka gama zastosowań
- Niski pobór mocy dzięki zastosowaniu diod LED
- Wysoki współczynnik oddawania barw
Pliki do pobrania:
Parametry techniczne
| Napięcie znamionowe | 170-260V AC |
| Moc znamionowa | 24W |
| Temperatura barwy światła | neutralna 4000K |
| Znamionowy strumień świetlny | 1680 lumenów |
| Współczynnik oddawania barw CRI | RA ≥ 80 |
| Źródło światła | diody LED SMD |
| Współczynnik mocy lampy | PF ≥0.5 |
| Stopień ochrony IP | 44 |
| Nominalny kąt świecenia | 180 stopni |
| Możliwość ściemniania | nie |
| Kolor obudowy | biały |
| Materiał wykonania | stal + poliwęglan (PC) |
| Kształt oprawy | okrągły |
| Montaż | natynkowy |
| Wymagana temperatura eksploatacji | -20°C do +40°C |
| Znamionowa trwałość lampy | ≥15000h |
| Liczba cykli włącz / wyłącz | ≥20000 |
| Deklaracje / Certyfikaty | CE, EMC, ROHS |
| Wymiary | fi375mm x 110mm |
| Gwarancja producenta | 36 miesięcy (3 lata) |
| Kod producenta | 5903271840397 |
| Kod EAN | 5903271842728 |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dodaj opinię (0)
Zaloguj się
Waluty
Producenci