Plafon LED 36W 3900lm 3w1 CCT - VT-8436-M-N
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Plafon LED CCT 3w1 o mocy 36W umożliwiający zmianę barwy świecenia, charakteryzuje się swoją uniwersalnością, co pozwala na zastosowanie go w wielu, różnorodnych pomieszczeniach. Elegancka oraz nowoczesna stylistka, zdecydowanie doda uroku pomieszczeniu w którym go zastosujemy.
Plafony LED dzięki nieskomplikowanej i prostej budowie pozwalają na łatwy montaż oraz bezproblemową instalację, ponadto ich szeroki kąt świecenia ( 360 stopni) będzie dodatkowym atutem w ciemnych pomieszczeniach wymagających sporej ilości sztucznego światła. Plafony LED ze względu na wykorzystane diody LED zużywające o wiele mniej mocy niż klasyczne oświetlenie zapewniają duże oszczędności.
Wbudowany przełącznik zmiany temperatury barwowej - CCT
Zmiana temperatury barwowej pomiędzy 3000K/4000K/6400K możliwa za pomocą przełącznika wbudowanego w oprawie LED. Dzięki zastosowaniu tego typu rozwiązania klient ma wybór jaką barwę światła chciałby aktualnie wykorzystać Plafoniera dekoracyjna LED zapamiętuje także ostatnie ustawienie w jakim został wyłączony. Poza tym zastosowanie włącznika wbudowanego w lampie nie wymaga stosowania dodatkowych pilotów czy innych urządzeń sterujących.
- Nowoczesna stylistyka oprawy LED
- Zapamiętywanie ostatnich ustawień
- Możliwość zmiany temperatury barwowej (3000K/4000K/6400K)
- Szeroka gama zastosowań
- Niski pobór mocy dzięki zastosowaniu diod LED
- Wysoki współczynnik oddawania barw
Pliki do pobrania:
Parametry techniczne
| Napięcie znamionowe | 220-240V AC |
| Moc znamionowa | 36W |
| Temperatura barwy światła | CCT ( od 3000K do 6400K) |
| Znamionowy strumień świetlny | 3900 lumenów |
| Współczynnik oddawania barw CRI | RA ≥ 80 |
| Źródło światła | diody LED SMD |
| Współczynnik mocy lampy | PF ≥0.5 |
| Stopień ochrony IP | 20 |
| Nominalny kąt świecenia | 360 stopni |
| Kolor obudowy | biały |
| Materiał wykonania | plastik |
| Kształt oprawy | okrągły |
| Montaż | natynkowy |
| Wymagana temperatura eksploatacji | -20°C do +45°C |
| Znamionowa trwałość lampy | ≥20000h |
| Liczba cykli włącz / wyłącz | ≥15000 |
| Deklaracje / Certyfikaty | CE, EMC, ROHS |
| Wymiary | fi500mm x 80mm |
| Gwarancja producenta | 24 miesiące |
| Kod producenta | 217609 |
| Kod EAN | 3800157682688 |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dodaj opinię (0)
Zaloguj się
Waluty
Producenci
