Plafon LED 60W 6000lm CCT ściemnialny z pilotem - VT-8564
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Plafon LED CCT 3w1 o mocy 60W umożliwiający zmianę barwy świecenia oraz ściemnianie za pomocą pilota charakteryzuje się swoją uniwersalnością, co pozwala na zastosowanie go w wielu, różnorodnych pomieszczeniach. Elegancka oraz nowoczesna stylistka, zdecydowanie doda uroku pomieszczeniu w którym go zastosujemy.
Plafony LED dzięki nieskomplikowanej i prostej budowie pozwalają na łatwy montaż oraz bezproblemową instalację, ponadto ich szeroki kąt świecenia będzie dodatkowym atutem w ciemnych pomieszczeniach wymagających sporej ilości sztucznego światła. Plafony LED ze względu na wykorzystane diody LED zużywające o wiele mniej mocy niż klasyczne oświetlenie zapewniają duże oszczędności.
Możliwość sterowania za pomocą pilota, jak również jego wielofunkcyjność, pozwoli na zastosowanie plafoniery LED nie tylko w zaciszu domowym, ale również w miejscach, takich jak, biura czy hotele. Możliwość ściemniania oraz zmiany temperatury barwy światła (od 3000K do 6500K) pozwala na dostosowanie oświetlenia LED w zależności od swoich potrzeb oraz od wymaganej sytuacji. Pilot posiada również timer, umożliwiający ustalenie czasu świecenia.
Cechy plafonu sufitowego LED - VT-8564:
- Możliwość ściemniania
- Sterowanie z pilota
- Nowoczesna stylistyka oprawy LED
- Ustawienie automatycznego wyłączenia
- Możliwość zmiany temperatury barwowej (3000K/4000K/6500K)
- Szeroka gama zastosowań
- Niski pobór mocy dzięki zastosowaniu diod LED
- Wysoki współczynnik oddawania barw
Dostępne temperatury barwowe:
- SKU 23590 - CCT (3000K/4000K/6500K)
Pliki do pobrania:
Parametry techniczne
| Napięcie znamionowe | 220-240V AC |
| Moc znamionowa | 60W |
| Temperatura barwy światła | CCT ( od 3000K do 6500K) |
| Znamionowy strumień świetlny | 6000 lumenów ( barwa neutralna) / 3000 lumenów ( barwa ciepła i zimna) |
| Współczynnik oddawania barw CRI | RA ≥ 80 |
| Źródło światła | diody LED SMD |
| Współczynnik mocy lampy | PF ≥0.9 |
| Stopień ochrony IP | 20 |
| Możliwość ściemniania | tak |
| Kolor obudowy | biały |
| Materiał wykonania | plastik |
| Sterowanie za pomocą pilota | tak |
| Montaż | natynkowy |
| Wymagana temperatura eksploatacji | -20°C do +45°C |
| Znamionowa trwałość lampy | ≥20000h |
| Liczba cykli włącz / wyłącz | ≥15000 |
| Deklaracje / Certyfikaty | CE, RoHs |
| Wymiary | fi 495 x 66mm |
| Gwarancja producenta | 24 miesiące |
| Kod producenta | 23590 |
| Kod EAN | 3800170220522 |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dodaj opinię (0)
Zaloguj się
Waluty
Producenci