Podszafkowa oprawa liniowa LED - 10W - VT-8111
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis



Podszafkowa oprawa liniowa LED - 10W - VT-8111 jest przeznaczona do oświetlenia mebli, regałów meblowych, szaf a także podświetlenia ekspozycji. Lampy liniowe LED to bardzo nowoczesna a mimo to praktyczna forma iluminacji. Dzięki wbudowanej taśmie LED oprawa nadaje efekt dokładnego podświetlenia, pozwalając na swobodne wykonywanie codziennych czynności.
Oprawa LED o długości 60cm wykonana z aluminium oraz tworzywa PC, która w połączeniu z zastosowaniem diod LED pozwala na bezawaryjną pracę oraz stwarza idealne wykończenie dla każdego wnętrza np. kuchni pozwalając na zaakcentowanie i oświetlenie powierzchni mebli. W oprawie liniowej LED znajduje taśma LED w barwie świecenia ciepłej 3000K / neutralnej 4500K / zimnej 6000K o łącznej mocy 10W ( strumień świetlny na poziomie 900lm), która gwarantuje długą żywotność i niskie koszty eksploatacji. Dużym autem produktu jest jego banalny montaż, który to odbywa się poprzez włożenie oprawy we wcześniej zamontowane uchwyty dołączone do zestawu.
- Nienaganna stylistyka oprawy LED
- Najwyższa jakość materiałów
- Łatwy montaż
- Szeroka gama zastosowań
- Niski pobór mocy dzięki zastosowaniu diod LED
- Znikoma awaryjność oprawy LED
- Gwarancja 2 lata
Parametry techniczne
| Napięcie znamionowe | AC: 85-265 V, 50/60 Hz |
| Współczynnik mocy lampy | PF >0.6 |
| Moc znamionowa | 10W |
| Strumień świetlny | 900lm |
| Temperatura barwowa | ciepła 3000K / neutralna 4500K / zimna 6000K |
| Źródło światła | LED SMD |
| Zasięg czujnika | do 4 metrów |
| Możliwość ściemniania | nie |
| Współcz. oddaw. barw CRI | RA>80 |
| Kąt świecenia | 120° |
| Materiał | aluminium |
| Wymiary | dł. 600mm / fi32mm |
| Wymagana temperatura eksploatacji | -25 ° C do + 50 ° C |
| Klasa szczelności | IP20 |
| Żywotność | 20000h |
| Gwarancja | 24 miesiące (2 lata) |
| Kod producenta | VT-8111 |
| Kod EAN | 3800157606745 |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dodaj opinię (0)
Zaloguj się
Waluty
Producenci