Profil aluminiowy schodowy LED UP-BOLD12 czarny malowany z kloszem
Dostępność: dostępny w magazynie
Produkt wysyłamy: do 48 godzin
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
zawiera 23.00% VAT, bez kosztów dostawy
Cena regularna:
55.49
bez 23.00% VAT i kosztów dostawy
Cena regularna:
ilość szt.
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
* - Pole wymagane
Ocena: 0
Producent: Topmet
Kod produktu: J4000102
Opis
Schodowy profil aluminiowy LED UP-BOLD12 wykonany z aluminium malowanego proszkowo w kolorze czarnym. Profil do taśmy LED doskonale sprawdzi się w restauracjach, sklepach, wnętrzach użyteczności publicznej, ale także z powodzeniem będzie stanowił doskonały dodatek do stopnic domowych nadając przy tym każdej powierzchni innowacyjny i subtelny charakter. Doskonały jako oświetlenie dekoracyjne i akcentujące krawędź stopnia schodowego. Prosta konstrukcja profilu oraz dobór mlecznego klosza, pozwoli na uzyskanie efektu braku olśnienia. Możliwość wklejenia taśmy LED do maksymalnej szerokości 12mm.
Główne zastosowania i cechy dla profilu LED UP-BOLD12:
  1. akcentowanie krawędzi stopni schodowych
  2. antypoślizgowe żebrowanie wierzchu profilu
  3. samowystarczalny (nie potrzebuje dodatkowych profili uzupełniających)
  4. przystosowany do miejsc o zwiększonym natężeniu ruchu
Schemat montażowy profilu LED UP-BOLD12 z opcjonalnymi akcesoriami
[lookbook id="4228"]
Kompatybilne klosze:
  1. K - zatrzaskowy
Dostępne klosze do profilu aluminiowego LED UP-BOLD12
Dostępne klosze do profilu aluminiowego LED
Dostępne wersje profili
Dostępne wersje profili LED
Dostosowujemy się do indywidualnych potrzeb
  2. przygotowujemy profile do LED pod indywidualne zamówienia i inwestycje,
  4. pomagamy w doborze odpowiednich komponentów do wybranego przez Państwa zestawu.
Do profilu aluminiowego LED możesz także potrzebować
Parametry techniczne
Materiał aluminium
Kolor czarny (malowany proszkowo)
Zastosowanie schodowy
Długość 1 mb / 2 mb / 3 mb / 4mb - zależnie od wyboru
Pasujące taśmy LED (max) 12mm
Mocowanie wkręty / kołki montażowe
Kompatybilne klosze typ "K" (mleczny)
Kolor (na podstawie palety RAL) anodowany - srebrny: C-0 / czarny: C-35
Rozszerzalność temperaturowa (wartość podana dla różnicy 10°C, na 1 metr bieżący) profile - do 0,2 mm / klosze - 0,2 do 0,3 mm
Standardowa tolerancja długości (profile +/- 20mm)
Szerokość całkowita 58,9 mm
Wysokość całkowita 27,5 mm