Profil techniczny RAM-3035-KOZE - Surowy
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Techniczny profil aluminiowy RAM-3035-KOZE polskiej firmy KLUŚ wykonany z surowego aluminium, stosowany w przypadku gdy chcemy stworzyć system do oświetlenia głównego - sufitowego "3035-KOZE". Profil montowany jest w płycie kartonowo-gipsowej (G-K), przeznaczony do szpachlowania. Listwa techniczna wyróżnia się możliwością łączenia jej w ciągi za pomocą łączników kątowych ZM (45°, 90°, 120° i 180°) oraz łączników giętych ZM-PION - w płaszczyźnie pionowej (45°, 60°, 90°, 120° i 135°).
Prezentacja i montaż systemu 3035-KOZE - do szpachlowania / płyt G-K
Główne zastosowania i cechy dla profilu technicznego RAM-3035-KOZE:
- montaż w zabudowie gipsowo-kartonowej
- brak widocznych krawędzi profilu po zamontowaniu
- ułatwienie późniejszego serwisowania oprawy LED na bazie profilu 3035-O
- dowolne konfigurowanie elementów systemu
Schemat montażowy profilu LED 3035-O i systemu 3035-KOZE z opcjonalnymi akcesoriami
[lookbook id="5767"]
W skład zestawu wchodzą:
- dla wybranego odcinka 1mb - 2 szt. x 1mb profilu krawędziowego 3035-KR-KOZE, 3 szt. x 60cm profilu (mostek) 3035-MOS i 6 szt. zabezpieczeń sprężynowych
- dla wybranego odcinka 2mb - 2 szt. x 2mb profilu krawędziowego 3035-KR-KOZE, 5 szt. x 60cm profilu (mostek) 3035-MOS i 10 szt. zabezpieczeń sprężynowych
- dla wybranego odcinka 3mb - 2 szt. x 3mb profilu krawędziowego 3035-KR-KOZE, 7 szt. x 60cm profilu (mostek) 3035-MOS i 14 szt. zabezpieczeń sprężynowych
Dostosowujemy się do indywidualnych potrzeb
- oferujemy usługę cięcia profili LED na dowolny wymiar według potrzeb klienta - (skorzystaj z usługi cięcia) ,
- przygotowujemy profile do LED pod indywidualne zamówienia i inwestycje,
- przy zakupie odpowiednich akcesoriów (złączek, przewodów, taśm, zaślepek, itp.) oferujemy przygotowanie gotowych zestawów oświetleniowych,
- pomagamy w doborze odpowiednich komponentów do wybranego przez Państwa zestawu,
- świadczymy usługi gięcia, skręcania wzdłuż osi (twistowania) oraz uszczelniania profili do stopnia IP65, IP67 czy IP68,
- oferujemy dodatkowe anodowanie, elektropolerowanie oraz lakierowanie proszkowe lub natryskowe profili na zamówienie.
Każdy zestaw przygotowujemy indywidualnie. Skorzystaj z naszego doświadczenia. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego bądź mailowego sklep@eled.pl, wówczas przedstawimy Państwu indywidualną ofertę.
Wszelkie dostępne akcesoria do profili led (zaślepki, mocowania, uchwyty, łączniki, zawiesia itp.) dostępne są w zakładce "Produkty powiązane" oraz kategorii "Akcesoria do profili LED"
Do profilu aluminiowego LED możesz także potrzebować
Parametry techniczne
| Materiał | aluminium surowe |
| Zastosowanie | do szpachlowania |
| Długość | 1 mb / 2 mb / 3 mb - zależnie od wyboru |
| Mocowanie | wkręty / klej montażowy |
| Dostępne łączniki profili | prosty |
| Standardowa tolerancja długości | profile w odcinkach 1000mm - tolerancja +/- 1,5mm / profile w odcinkach 2005mm oraz 3010mm - tolerancja + 5mm |
| Szerokość całkowita | 83,7 mm |
| Wysokość całkowita | 25,9 mm |
| Minimalna szerokość wpustu | 44,6mm |
| Minimalna głębokość wpustu | 25,9mm |
| Gwarancja | 4 lata |
| Deklaracja zgodności | CE, RoHS, UKCA |
| Kod producenta | A18056N_1 |
| Kod EAN | 5902280334125 |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dodaj opinię (0)
Zaloguj się
Waluty
Producenci



