Przewód instalacyjny wielożyłowy YDYp 3x2,5mm2 450/750V
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Przewód elektroenergetyczny instalacyjny płaski YDYp 3x2,5mm2 450/750V, przeznaczony do układania na stałe wewnątrz pomieszczeń pod, w oraz na tynku.
Cena za 1 metr.
Prezentowane przewody instalacyjne oferowane są w minimalnej ilości po 10 metrów.
Parametry techniczne
| Ilość żył | 3x2,5mm2 |
| Napięcie znamionowe | 450/750 V |
| Napięcie próby | 450/750 V: 2,5 kV |
| Kolor powłoki zewnętrznej | biały |
| Grubość znamionowa opony | 1,0mm |
| Grubość znamionowa izolacji | 0,6mm |
| Kolory izolacji (barwna identyfikacja żył) | HD 308 S2 |
| Najniższa dopuszczalna temp. układania kabli | -5 °C |
| Temperatura pracy - zakres | od -40 do +70 °C |
| Najwyższa dopuszczalna temp. żyły przewodzącej | +70 °C |
| Certyfikat | BBJ SEP ,,B" |
| Zgodność z dyrektywą REACH | tak |
| Zgodność z dyrektywą RoHS | tak |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dodaj opinię (0)
Zaloguj się
Waluty
Producenci