Punktowa oprawa meblowa LED MAGNETO - Biała - 2,6W 12V
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Oprawa meblowa - podszafkowa LED MAGNETO to doskonałe rozwiązanie do oświetlenia półek meblowych, blatów kuchennych, ale także do bardziej nietypowych rozwiązań - które wymagają zastosowanie niewielkiego źródła światła o odpowiedniej mocy. Jak powszechnie wiadomo kuchenny blat roboczy w każdym domu odgrywa bardzo istotną rolę. To tutaj właśnie zostaje wykonana większość czynności związanych z przygotowaniem posiłków, dlatego też należytym jest odpowiednie jego oświetlenie, co ułatwia w tym przypadku oświetlenie podszafkowe LED.
Oprawa meblowa LED MAGNETO w białym kolorze dostępna w trzech barwach światła - do wyboru: ciepła 3000K, neutralna 4000K lub zimna 6000K. W oprawie podszafkowej znajdują się wbudowane diody LED o łącznej mocy 2,6W, które gwarantują długą żywotność i niskie koszty eksploatacji. Głównymi zaletami lampki podszafkowej LED MAGNETO to diody LED niewidoczne w czasie świecenia, jej wydajność, prosty montaż - nawierzchniowo oraz do wpustu, metalowa osłona montowana na magnes oraz niski profil co sprawia, że jest dyskretna. Oprawa meblowa LED MAGNETO zaopatrzona jest w przewód o długości 2 metrów oraz końcówkę 2PIN - konektor, co znacznie poszerza możliwości użytkowe i wzornicze.
Prezentowane oprawa posiada oprócz możliwości montażu nawierzchniowo oraz do wpustu posiada także dwojakiej sposobności wyprowadzenia przewodu co z pewnością ułatwia jej montaż oraz pozwala na lepsze spasowanie do powierzchni montażowej.
Produkt w wersji zasilania 12V wymaga odpowiedniego do źródeł światła LED zasilacza - patrz produkty powiązane.
Pliki do pobrania:
Parametry techniczne
| Napięcie znamionowe | 12V AC/DC |
| Współczynnik mocy lampy | PF >0.9 |
| Moc znamionowa | 2,6W |
| Strumień świetlny | 135 lm (barwa ciepła) / ok. 145 lm (barwa zimna) |
| Temperatura barwowa | ciepła 3000K / neutralna 4000K / zimna 6000K |
| Źródło światła | LED SMD |
| W zestawie | przewód z konektorem |
| Możliwość ściemniania | tak |
| Współcz. oddaw. barw CRI | RA>80 |
| Kąt świecenia | 120° |
| Materiał | tworzywo sztuczne / metal |
| Kolor | biały |
| Wymiary | fi75mm |
| Wymagana temperatura eksploatacji | -25 ° C do + 50 ° C |
| Klasa szczelności | IP20 |
| Liczba cykli włącz / wyłącz | >15000 |
| Żywotność | 30000h |
| Gwarancja | 24 miesiące (2 lata) |
| Kod producenta | MAGNETO-BI-30K-01 |
| Kod EAN | 5900652147885 |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dodaj opinię (0)
Zaloguj się
Waluty
Producenci
