Punktowa oprawa meblowa LED ORBIT XL MASTER z wyłącznikiem - Aluminium - 12V 3W
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Oprawa meblowa - podszafkowa LED ORBIT XL MASTER to doskonałe rozwiązanie do oświetlenia półek meblowych, blatów kuchennych, witryn ale także do bardziej nietypowych rozwiązań - które wymagają zastosowanie niewielkiego źródła światła o odpowiedniej mocy. Jak powszechnie wiadomo kuchenny blat roboczy w każdym domu odgrywa bardzo istotną rolę. To tutaj właśnie zostaje wykonana większość czynności związanych z przygotowaniem posiłków, dlatego też należytym jest odpowiednie jego oświetlenie, co ułatwia w tym przypadku oświetlenie podszafkowe LED.
Oprawa meblowa LED ORBIT XL MASTER posiada wbudowany wyłącznik dotykowy, który steruje oświetleniem LED podłączonym do rozdzielacza. Wystarczy jeden dotyk wyłącznika aby włączyć/wyłączyć cały układ LED. MASTER dostępny w kolorze aluminium w trzech barwach światła - do wyboru: ciepła 3000K, neutralna 4000K lub zimna 6000K. W oprawie podszafkowej LED znajduje się 9 wbudowanych diod LED o łącznej mocy 3W ( strumień świetlny na poziomie 280lm), które gwarantują długą żywotność i niskie koszty eksploatacji. Głównymi zaletami lampki podszafkowej LED ORBIT XL jest jej wydajność oraz niski profil (wysokośc 6mm) co sprawia, że jest dyskretny a do tego łatwy w montażu. Oprawa podszafkowa LED ORBIT XL MASTER może zostać zamontowana nawierzchniowo za pomocą dołączonych do zestawu wkrętów. Oprawa meblowa LED ORBIT XL MASTER zaopatrzona jest w przewód o długości 2 metrów oraz końcówkę 2PIN - konektor, co znacznie poszerza możliwości użytkowe i wzornicze.
Do prezentowanej oprawy MASTER można również podłączyć inne oprawy LED z naszej oferty tj. oczka i klipsy LED.

Prezentowane oświetlenie meblowe LED posiada system MINI-KONEKTOR, który w znacznym stopniu ułatwia nie tylko podłączenie do zasilania bez konieczności lutowania ale także powiązanie kilku opraw (max. 6 sztuk) do jednego rozdzielacza.
Produkt w wersji zasilania 12V wymaga odpowiedniego do źródeł światła LED zasilacza - patrz produkty powiązane.
Parametry techniczne
| Napięcie znamionowe | 12V DC |
| Współczynnik mocy lampy | PF >0.9 |
| Moc znamionowa | 3W |
| Strumień świetlny | 280lm |
| Temperatura barwowa | biała ciepła (3000-3500K)/ biała neutralna (4000-4500K)/biała zimna (6000-6500K) |
| Źródło światła | 9 LED SMD 5630 |
| W zestawie | przewód z konektorem + wkręty do montażu |
| Możliwość ściemniania | nie |
| Współcz. oddaw. barw CRI | RA>80 |
| Kąt świecenia | 120° |
| Kolor | aluminium |
| Wymiary | fi60 x 6mm |
| Wymagana temperatura eksploatacji | -25 ° C do + 50 ° C |
| Klasa szczelności | IP20 |
| Klasa ochronności | III |
| Liczba cykli włącz / wyłącz | >15000 |
| Żywotność | 30000h |
| Gwarancja | 24 miesiące (2 lata) |
| Kod producenta | ORBIT-XLM-AL-30K-01W |
| Kod EAN | 5900652143429 |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dodaj opinię (0)
Zaloguj się
Waluty
Producenci