Radiowy włącznik dotykowy LED z sterownikiem - do szaf - Mono /CCT /RGB /RGBW /RGBCCT - 3V - EF-T
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Radiowy włącznik dotykowy LED z sterownikiem - do szaf - Mono /CCT /RGB /RGB+W /RGB+CCT / - 3V CR2450 - EF-T, to bezprzewodowy pilot LED w formie przycisku do szaf umożliwiający załączanie/wyłączenie oraz regulacje natężenia jasności wraz ze zmianą temperatury barwowej CCT w zakresie 2700-6500K oraz koloru RGB (np. taśmy LED RGB+CCT) To, w jakim trybie ma pracować włącznik EF-T określamy poprzez wybór jednego z pięciu dostępnych trybów MONO/CCT/RGB/RGBW/RGBCCT. Posiada ona dwa pola dotykowe na obudowie. Jeden z nich włącza/wyłącza oświetlenie LED, drugi z kolei w zależności od trybu pracy będzie regulować natężenie jasności, temperaturę barwową czy zmieniać kolor. Istotną kwestią jest to, że włącznik EF-T nie wyzwala bezpośrednio wyjścia urządzenia, tylko wysyła sygnał radiowo do odbiornika radiowego LED. Zasięg takiej komunikacji radiowej wynosi około 30 metrów.
Włącznik EF-T możemy go wykorzystać za równo do szuflad czy szaf przesuwnych, ale także do biurek, blatów czy garderoby. W zestawie posiada uchwyt montażowy, który możemy wykorzystać na dwa sposoby — wyfrezować miejsce w płycie meblowej i wkleić go tam, tworząc tym zlicowaną powierzchnie lubi zamontować uchwyt nawierzchniowo z użyciem niewielkich wkrętów montażowych. Zdalny włącznik bezdotykowy LED wykonany został z wysoce jakościowych komponentów, które zapewniają pięcioletni okres gwarancyjny.
- MONO monochromatyczna
- CCT ze zmienną temperaturą barwową
- RGB wielokolorowych
- RGB+W wielokolorowych z dodatkową barwą białą
- RGB+CCT wielokolorowych ze zmienną temperaturą barwową
Cechy włącznika dotykowego ze sterownikiem LED EF-T
- Zastosowanie do załączania/wyłączania oświetlenia LED
- Regulacja poziomu jasności oświetlenia LED
- Zmiany temperatury barwowej CCT oraz koloru RGB
- Pięć trybów pracy - Mono /CCT /RGB /RGB+W /RGB+CCT
- Komunikacja wykorzystująca drogę radiową 2,4GHz
- Zasięg komunikacji radiowej wynosi około 30 metrów
- Szereg współpracujących odbiorników radiowych
- Działa na zasadzie dotyku palcem w określone pola
- Zasilany baterią 3V CR2450
- Wbudowana dioda sygnalizacyjna
- Szerokie spektrum zastosowań (szafki, szuflady, garderoby itp.)
- Montaż nawierzchniowy lub wpustowy
- Uchwyt montażowy w zestawie
- 5 letnia gwarancja
Do prawidłowego działania włącznika EF-T, należy użyć odbiornika radiowego do którego podłączamy źródło światła
Lista odbiorników radiowych Skydance.

Urządzenia korzystające z bezprzewodowej komunikacji bazującej na drodze radiowej o określonej częstotliwości muszą w pełni precyzyjnie odbierać wysyłany sygnał i przekazywać go na wyjście urządzenia. Niestety sygnał ten często narażony jest na różnego typu zakłócenia wynikające z zewnętrznych czynników przez co zastosowanie większej ilości odbiorników LED było niegdyś kłopotliwe. Rozwiązaniem jakie oferują przedstawione produkty jest niewątpliwie automatyczna synchronizacja sygnału radiowego wraz z jego ponowną retransmisja. Pozwala to na jednoczesne załączanie wielu odbiorników bez efektu opóźnienia. Szczególnie jest to ważne w wielokolorowym oświetleniu LED, gdzie synchronizacja sygnału odgrywa kluczową role w ustalonych programach dynamicznych. Retransmisja natomiast zwiększa podstawowy zasięg komunikacji, co niewątpliwie zwiększa praktyczność instalacji LED.

Zasilanie bateryjne pozwala na umiejscowienie włącznika EF-T w wielu miejscach, ponieważ nie musimy prowadzić do niego przewodów zasilających. Wyręczy nas w tym bateria CR2450, która zapewnia stały dopływ energii przez kilka lat. Z kolei jeśli będzie potrzeba wymiany, to przy skorzystaniu z uchwytu montażowego, możemy łatwo wysunąć włącznik LED i wymienić taką baterię.

Pliki do pobrania:
Parametry techniczne
| Typ włącznika | dotykowy radiowy |
| Napięcie zasilania | bateria 3V CR2450 |
| Maksymalna obciążalność prądowa | zależy od zastosowanego odbiornika radiowego — patrz "Produkty Powiązane" |
| Tryb pracy | sterownik LED (włącz /wyłącz /zmień jasność /zmień temp. barwową /zmień kolor) |
| Sposób detekcji - rodzaj załączania | dotyk palcem |
| Zakres detekcji | do 30 metrów (droga radiowa) |
| Zastosowanie | do wewnątrz pomieszczeń |
| Przeznaczenie | do załączania/wyłączania oraz sterowania jasnością /temperaturą barwową CCT /kolorem RGB instalacji LED |
| Możliwość ściemniania oświetlenia LED | tak |
| Wbudowana dioda | tak |
| Zachowanie po odłączeniu zasilania zewnętrznego | powrót do poprzedniego ustawienia |
| Temperatura pracy | -30°C do +50°C |
| Wymiary (długość/szerokość/wysokość) | 52mm x 42mm x 12mm (z uchwytem montażowym) |
| Montaż | w uchwycie który może być zamotnowany nawierzchniowo lub wpustowo |
| Kolor | czarny |
| Deklaracje | CE,EMC,RED - EN 62479:2010 ETSI EN 301 489-1 V2.2.3 ETSI EN 301 489-17 V3.2.4, EN 61347-1:2015+A1:2021 EN 61347-2-13:2014+A1:2017, ETSI EN 300 328 V2.2.2 |
| Gwarancja | 60 miesięcy |
| Kod producenta | EF-T |
| Kod EAN | 5904063169740 |
Dodaj opinię (0)
Zaloguj się
Waluty
Producenci