Ściemniacz LED Skydance - CCT - 1 strefowy - Okrągły panel naścienny 3V + odbiornik - zestaw
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Zestaw ściemniacza LED radiowego CCT Skydance, to gotowy asortyment, składający się z okrągłego panela naściennego oraz odbiornika LED, który umożliwia sterowanie oświetleniem LED ze zmienną temperaturą barwową CCT (np. taśma LED CCT). Sterownik ten, umożliwia indywidualny dostęp i obsługę jednej strefy, do której możemy uzyskać dostęp przy pomocy okrągłego panela naściennego. Komunikacja z odbiornikiem jest w pełni bezprzewodowa, ponieważ wykorzystuje sygnał radiowy na poziomie 2,4GHz.
- Załączenie oraz wyłączenie podłączonego oświetlenia LED
- Ściemnianie oraz rozjaśnianie oświetlenia LED
- Płynna zmiana temperatury barwowej CCT w zakresie 2700-6500K
- Skokowa zmiana temperatury barwowej CCT (5 poziomów)
- Jedna strefa do wykorzystania
- Dedykowany dla taśm led ze zmienną temperaturą barwową CCT
- Mechaniczne przyciski umożliwiające sterowanie
- Maksymalna obciążalność prądowa dla odbiornika 8A
- Napięcie pracy odbiornika 5-36V DC
- Komunikacja radiowa z odbiornikiem (2,4GHz)
- Zasięg komunikacji wynoszący 30 metrów między panelem a odbiornikiem w terenie otwartym
- Możliwość regulacji płynności załączania oraz wyłączania (0,5s/3s)
- Panel naścienny zasilany baterią 3V CR2032
- Magnetyczny uchwyt w zestawie
- Okrągła obudowa panelu
- Klasyczny design
- Certyfikat zgodności EU-RED (RED Radio Equipment Directive)
- Okres gwarancji wynoszący 5 lat
Poznaj serie produktu - zestawy Skydance

Uwzględniony powyżej produkt, to gotowy zestaw umożliwiający pełną kontrolę nad instalacją bazującą na oświetleniu LED. Tak skonstruowany zestaw cechuje się odpowiednim doborem komponentów, zapewniających tym samym poprawność działania i komunikacji przez co nasz radiowy sterownik led bądź też ściemniacz led będzie odpowiednio dobrany. Wspomniany wariant produktu można indywidualnie konfigurować poprzez dobór urządzeń odbiorczych, co znacznie ułatwia posługiwanie się po karcie produktu.
Bezprzewodowa forma komunikacji – eliminacja kluczowych wad


Urządzenia korzystające z bezprzewodowej komunikacji bazującej na drodze radiowej o określonej częstotliwości muszą w pełni precyzyjnie odbierać wysyłany sygnał i przekazywać go na wyjście urządzenia. Niestety sygnał ten często narażony jest na różnego typu zakłócenia wynikające z zewnętrznych czynników przez co zastosowanie większej ilości odbiorników LED było niegdyś kłopotliwe. Rozwiązaniem jakie oferują przedstawione produkty jest niewątpliwie automatyczna synchronizacja sygnału radiowego wraz z jego ponowną retransmisja. Pozwala to na jednoczesne załączanie wielu odbiorników bez efektu opóźnienia. Szczególnie jest to ważne w wielokolorowym oświetleniu LED, gdzie synchronizacja sygnału odgrywa kluczową role w ustalonych programach dynamicznych. Retransmisja natomiast zwiększa podstawowy zasięg komunikacji, co niewątpliwie zwiększa praktyczność instalacji LED.
Krzywa ściemniania - charakterystyka pracy
Jeśli ściemnianie led miało by być perfekcyjnie wykonane, na pewno realizowane by było przez sterowniki led wykorzystujące ściemniane liniowe. Ten typ ściemniania pozwala na idealne odwzorowanie wartości żądanej - jeden do jeden. Oznacza to iż każdy % natężenia jasności ustalony na urządzeniu nadawczym, będzie widoczny na podłączonym oświetleniu LED
Parametry techniczne
| Typ urządzenia | zestaw (panel naścienny + odbiornik/i) |
| Typ instalacji | CCT (ze zmienną temperaturą barwową) |
| System sterowania oświetleniem | PWM |
| Sposób sterowania oświetleniem | radiowo (2,4GHz) |
| Ilość obsługiwanych stref/kanałów | 1 strefa |
| Typ wyjść sterownika/ów | CV (stało-napięciowe) |
| Napięcie znamionowe | wej/wyj (odbiornik) – 5-36V DC / panel naścienny – 3V CR2032 |
| Maksymalny prąd wyjściowy | 10A (dla jednego odbiornika) |
| Ilość wyjść sterownika | 2 wyjścia |
| Typ komunikacji | jednokierunkowa |
| Częstotliwość PWM | 2000Hz |
| Poziom ściemniania | 4096 poziomów (płynne) |
| Krzywa ściemniania | liniowa |
| Zasięg komunikacji | do 30 metrów w terenie otwartym |
| Zachowanie odbiornika po powrocie braku napięcia zasilania 230V | powrót do zapamiętanych ustawień |
| Powrót do poprzednich ustawień przy wyłączeniu z nadajnika | tak |
| Temperatura pracy | od -30 do + 55°C |
| Klasa szczelności | IP20 |
| Montaż | nawierzchniowo |
| Uchwyt naścienny pilota | tak (w zestawie) |
| Kolor | biały |
| Dodatkowa funkcjonalność/cecha | mechaniczne przyciski |
| Zabezpieczenia | odwrócona polaryzacja / zwarciowe / przeciążeniowe / termiczne |
| Wymiary | zestaw: (panel) - fi75 mm*18 mm / (odbiornik) - 97 x 33 x 18 mm |
| Deklaracje i normy bezpieczeństwa | CE, RoHs, EMC, LVD, RED |
| Gwarancja producenta | 60 miesięcy |
| Kod producenta | ED00041508 |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dodaj opinię (0)
Zaloguj się
Waluty
Producenci
