Ściemniacz LED Skydance - CCT - 1 strefowy - Panel naścienny 3V + odbiornik - biały zestaw
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Zestaw ściemniacza LED radiowego CCT Skydance, to gotowy asortyment, składający się z panela naściennego oraz jednego odbiornika LED, umożliwiający sterowanie oświetleniem LED ze zmienną temperaturą barwową CCT (np. taśma LED CCT). Sterownik ten, umożliwia indywidualny dostęp i obsługę jednej strefy, do których możemy uzyskać dostęp przy pomocy dotykowego panela naściennego. Komunikacja z odbiornikami jest w pełni bezprzewodowa, ponieważ wykorzystuje sygnał radiowy na poziomie 2,4GHz.
- Zamiana temperatury barwowej w zakresie 2700-6500K
- Zamiana temperatury barwowej pomiędzy trzema wartościami (ciepła/neutralna/zimna)
- Ściemnianie oraz rozjaśnianie podłączonego oświetlenia LED (10 poziomów)
- Załączanie oraz wyłączanie podłączonego oświetlenia LED
- Zapis i odczyt maksymalnie czterech scen dla oświetlenia LED
- Dedykowany do taśm LED ze zmienną temperaturą barwową CCT
- Jedna strefa do wykorzystania
- Precyzyjne pola dotykowe umożliwiające czułe sterowanie
- Maksymalna obciążalność prądowa dla odbiornika 10A
- Napięcie pracy odbiornika 12-24V DC
- Komunikacja radiowa z odbiornikiem (2,4GHz)
- Zasięg komunikacji wynoszący 30 metrów między panelem a odbiornikiem w terenie otwartym
- Panel naścienny zasilany baterią 3V CR2032
- Szklany przedni panel
- Ultrapłaska obudowa
- Nowoczesny design
- Certyfikat zgodności EU-RED (RED Radio Equipment Directive)
- Okres gwarancji wynoszący 5 lat
Poznaj serie produktu - zestawy Skydance

Uwzględniony powyżej produkt, to gotowy zestaw umożliwiający pełną kontrolę nad instalacją bazującą na oświetleniu LED. Tak skonstruowany zestaw cechuje się odpowiednim doborem komponentów, zapewniających tym samym poprawność działania i komunikacji przez co nasz radiowy sterownik led bądź też ściemniacz led będzie odpowiednio dobrany. Wspomniany wariant produktu można indywidualnie konfigurować poprzez dobór urządzeń odbiorczych, co znacznie ułatwia posługiwanie się po karcie produktu.
Bezprzewodowa forma komunikacji – eliminacja kluczowych wad


Urządzenia korzystające z bezprzewodowej komunikacji bazującej na drodze radiowej o określonej częstotliwości muszą w pełni precyzyjnie odbierać wysyłany sygnał i przekazywać go na wyjście urządzenia. Niestety sygnał ten często narażony jest na różnego typu zakłócenia wynikające z zewnętrznych czynników przez co zastosowanie większej ilości odbiorników LED było niegdyś kłopotliwe. Rozwiązaniem jakie oferują przedstawione produkty jest niewątpliwie automatyczna synchronizacja sygnału radiowego wraz z jego ponowną retransmisja. Pozwala to na jednoczesne załączanie wielu odbiorników bez efektu opóźnienia. Szczególnie jest to ważne w wielokolorowym oświetleniu LED, gdzie synchronizacja sygnału odgrywa kluczową role w ustalonych programach dynamicznych. Retransmisja natomiast zwiększa podstawowy zasięg komunikacji, co niewątpliwie zwiększa praktyczność instalacji LED.
Krzywa ściemniania - charakterystyka pracy

Jeśli ściemnianie led miało by być perfekcyjnie wykonane, na pewno realizowane by było przez sterowniki led wykorzystujące ściemniane liniowe. Ten typ ściemniania pozwala na idealne odwzorowanie wartości żądanej - jeden do jeden. Oznacza to iż każdy % natężenia jasności ustalony na urządzeniu nadawczym, będzie widoczny na podłączonym oświetleniu LED.


Parametry techniczne
| Typ urządzenia | zestaw (panel naścienny + odbiornik/i) |
| Typ instalacji | CCT (ze zmienną temperaturą barwową) |
| System sterowania oświetleniem | PWM |
| Sposób sterowania oświetleniem | radiowo (2,4GHz) |
| Ilość obsługiwanych stref/kanałów | 1 strefa |
| Typ wyjść sterownika/ów | CV (stało-napięciowe) |
| Napięcie znamionowe | wej/wyj (odbiornik) – 12-24V DC / panel naścienny – 3V CR2032 |
| Maksymalny prąd wyjściowy | 10A |
| Ilość wyjść sterownika | 2 wyjścia |
| Typ komunikacji | jednokierunkowa |
| Częstotliwość PWM | 2000Hz |
| Poziom ściemniania | 4096 poziomów (płynne) |
| Krzywa ściemniania | liniowa |
| Zasięg komunikacji | do 30 metrów w terenie otwartym z możliwością wydłużenia poprzez retransmisje sygnału |
| Szklany panel | tak |
| Dotykowe przyciski | tak |
| Zachowanie odbiornika po powrocie braku napięcia zasilania 230V | powrót do zapamiętanych ustawień |
| Powrót do poprzednich ustawień przy wyłączeniu z nadajnika | tak |
| Temperatura pracy | od -30 do + 55°C |
| Klasa szczelności | IP20 |
| Montaż | nawierzchniowo |
| Kolor | biały |
| Zabezpieczenia | odwrócona polaryzacja / zwarciowe |
| Wymiary | zestaw: (panel) - 86 x 86 x 9.5 mm / (odbiornik) - 97 x 33 x 18 mm |
| Deklaracje i normy bezpieczeństwa | CE, RoHs, EMC, LVD, RED |
| Gwarancja producenta | 60 miesięcy |
| Kod producenta | ED00041462 |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dodaj opinię (0)
Zaloguj się
Waluty
Producenci