Ściemniacz LED Skydance - CCT - 8 strefowy - Pilot + odbiorniki - zestaw
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Zestaw ściemniacza LED radiowego CCT Skydance, to gotowy asortyment, składający się z pilota oraz odbiornika/ów LED, umożliwiający sterowanie oświetleniem LED ze zmienną temperaturą barwową CCT (np. taśma led CCT). Ściemniacz ten, umożliwia indywidualny dostęp i obsługę od jednej do osmiu stref, do których możemy uzyskać dostęp przy pomocy radiowego pilota. Komunikacja z odbiornikami jest w pełni bezprzewodowa, ponieważ wykorzystuje sygnał radiowy na poziomie 2,4GHz.
Prezentowany ściemniacz led cct występuje w kilku wariantach: od jednego do ośmiu odbiorników do wyboru.
- Ściemnianie oraz rozjaśnianie podłączonego oświetlenia LED
- Sterowanie każdą ze stref z osobna
- Możliwość włączenia/wyłączenia wszystkich stref jednocześnie
- Możliwość zmiany temperatury barwowej w zakresie 2700-6500K
- Możliwość zapisu oraz odczytu ustalonych wartości
- Osiem stref do wykorzystania
- Manualne przyciski pozwalające uzyskać dostęp do oświetlenia
- Dotykowa tarcza pozwalająca uzyskać dostęp do temperatury barwowej
- Maksymalna obciążalność prądowa dla odbiornika 10A
- Napięcie pracy odbiornika 12-24V DC
- Komunikacja radiowa z odbiornikami (2,4GHz)
- Zasięg komunikacji wynoszący 30 metrów w terenie otwartym
- Pilot zasilany dwoma bateriami AAA
- Dioda sygnalizująca prace pilota
- Mechaniczne przyciski szybkiego dostępu do oświetlenia LED
- Uchwyt naścienny dostępny w zestawie
- Certyfikat zgodności EU-RED (RED Radio Equipment Directive)
- Okres gwarancji wynoszący 5 lat

Uwzględniony powyżej produkt, to gotowy zestaw umożliwiający pełną kontrole nad instalacją bazującą na oświetleniu LED. Tak skonstruowany zestaw cechuje się odpowiednim doborem komponentów, zapewniających tym samym poprawność działania i komunikacji przez co nasz radiowy sterownik led bądź też ściemniacz led będzie odpowiednio dobrany. Wspomniany wariant produktu można indywidualnie konfigurować poprzez dobór urządzeń odbiorczych, co znacznie ułatwia posługiwanie się po karcie produktu.
Bezprzewodowa forma komunikacji – eliminacja kluczowych wad


Urządzenia korzystające z bezprzewodowej komunikacji bazującej na drodze radiowej o określonej częstotliwości muszą w pełni precyzyjnie odbierać wysyłany sygnał i przekazywać go na wyjście urządzenia. Niestety sygnał ten często narażony jest na różnego typu zakłócenia wynikające z zewnętrznych czynników przez co zastosowanie większej ilości odbiorników LED było niegdyś kłopotliwe. Rozwiązaniem jakie oferują przedstawione produkty jest niewątpliwie automatyczna synchronizacja sygnału radiowego wraz z jego ponowną retransmisja. Pozwala to na jednoczesne załączanie wielu odbiorników bez efektu opóźnienia. Szczególnie jest to ważne w wielokolorowym oświetleniu LED, gdzie synchronizacja sygnału odgrywa kluczową role w ustalonych programach dynamicznych. Retransmisja natomiast zwiększa podstawowy zasięg komunikacji, co niewątpliwie zwiększa praktyczność instalacji LED.
Krzywa ściemniania - charakterystyka pracy

Jeśli ściemnianie led miało by być perfekcyjnie wykonane, na pewno realizowane by było przez sterowniki led wykorzystujące ściemniane liniowe. Ten typ ściemniania pozwala na idealne odwzorowanie wartości żądanej - jeden do jeden. Oznacza to, iż każdy % natężenia jasności ustalony na urządzeniu nadawczym, będzie widoczny na podłączonym oświetleniu LED.
Odkryj unikalne funkcje pilotów do LED

Parametry techniczne
| Typ urządzenia | zestaw (pilot + odbiornik/i) |
| Typ instalacji | CCT (ze zmienną temperaturą barwową) |
| System sterowania oświetleniem | PWM |
| Sposób sterowania oświetleniem | radiowo (2,4GHz) |
| Ilość obsługiwanych stref/kanałów | od 1 do 8 stref |
| Typ wyjść sterownika/ów | CV (stało-napięciowe) |
| Napięcie znamionowe | wej/wyj (odbiornik) – 12-24V DC / pilot – 2xAAA (brak w zestawie) |
| Maksymalny prąd wyjściowy | 10A (dla jednego odbiornika) |
| Ilość wyjść sterownika | 2 wyjścia |
| Typ komunikacji | jednokierunkowa |
| Częstotliwość PWM | 2000Hz |
| Poziom ściemniania | 4096 poziomów (płynne) |
| Krzywa ściemniania | liniowa |
| Zasięg komunikacji | do 30 metrów w terenie otwartym z możliwością wydłużenia poprzez retransmisje sygnału |
| Zachowanie odbiornika po powrocie braku napięcia zasilania 230V | powrót do zapamiętanych ustawień |
| Powrót do poprzednich ustawień przy wyłączeniu z nadajnika | tak |
| Temperatura pracy | od -30 do + 55°C |
| Klasa szczelności | IP20 |
| Montaż | nawierzchniowo |
| Uchwyt naścienny pilota | tak (w zestawie) |
| Kolor | czarny |
| Dodatkowa funkcjonalność/cecha | mechaniczne przyciski wraz z dotykową tarczą oraz dodatkowe funkcje - tryb zapisu |
| Zabezpieczenia | odwrócona polaryzacja / zwarciowe |
| Wymiary | zestaw: (pilot) - 122 x 53 x 17,5 mm / (odbiornik) - 97 x 33 x 18 mm |
| Deklaracje i normy bezpieczeństwa | CE,EMC,RED / ETSI EN 301 489-1 V2.2.3 ETSI EN 301 489-17 V3.2.4 / EN 62368-1:2020+A11:2020 / ETSI EN 300 328 V2.2.2 |
| Gwarancja producenta | 60 miesięcy |
| Kod producenta | ED00041441 |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dodaj opinię (0)
Zaloguj się
Waluty
Producenci