Ściemniacz LED mini - Mono - 12-24V DC 4A - Q1-S
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
To minimalistyczny ściemniacz do LED umożliwiający dostęp do jednokolorowej instalacji LED składającej się np. z taśmy LED monochromatycznej. Ściemniacz Q1-S charakteryzuje się możliwością ściemniania oraz rozjaśniania podłączonego oświetlenia LED z poziomu niewielkich przycisków znajdujących się na obudowie ściemniacza LED. Ściemniacz Q1-S cechuje się napięciem wejściowym rzędu 12-24V oraz mocą wyjściowa rzędu 4A zachowując bardzo małe wymiary, przez co stosowany może być np. w profilach aluminiowych. Ściemniacz led łączymy przewodowo z oświetleniem LED. Mimo swych niewielkich rozmiarów oraz przystępnej ceny cechuje się wysoką jakością wykonania poprzedzoną 5-letnim okresem gwarancyjnym.
- MONO jednokolorowych
Cechy ściemniacza Q1-S
- Dedykowany dla monochromatycznego oświetlenia LED
- Jeden kanał do wykorzystania
- Dopuszczalny maksymalny prąd o wartości 4A
- Łączność poprzez przewodowe połączenie
- Brak konieczności stosowania komplementarnych urządzeń (autonomiczne działanie)
- Płynna praca sygnału PWM nie męcząca naszego wzroku (1024 poziomów ściemniania w zakresie 0-100%)
- Częstotliwość PWM dla sterownika LED - 750Hz
- Dodatkowe zabezpieczenia - odwrócona polaryzacja, zwarciowe, termiczne
- Wykres ściemniania - logarytmiczny
- Bardzo niewielkie rozmiary
- Możliwość zastosowania do profili aluminiowych
- 5 letnia gwarancja
Krzywa ściemniania - charakterystyka pracy
Jeśli ściemnianie led miałoby być perfekcyjnie wykonane, na pewno realizowane by było przez sterowniki led wykorzystujące ściemniane liniowe. Ten typ ściemniania pozwala na idealne odwzorowanie wartości żądanej - jeden do jeden. Oznacza to, iż każdy % natężenia jasności ustalony na urządzeniu nadawczym, będzie widoczny na podłączonym oświetleniu LED.
Pliki do pobrania:
Parametry techniczne
| Typ urządzenia | autonomiczny |
| Typ instalacji | MONO (jednokolorowa) |
| System sterowania oświetleniem | PWM |
| Sposób sterowania oświetleniem | przewodowo |
| Ilość obsługiwanych stref/kanałów | 1 strefa |
| Typ wyjść sterownika/ów | CV (stało-napięciowe) |
| Napięcie znamionowe | wej/wyj - 12-24V DC |
| Maksymalny prąd wyjściowy | 4A |
| Ilość wyjść sterownika | 1 wyjście |
| Typ komunikacji | jednokierunkowa |
| Częstotliwość PWM | 750Hz |
| Poziom ściemniania | 256 poziomów (płynnie) |
| Krzywa ściemniania | liniowa |
| Zachowanie odbiornika po powrocie braku napięcia zasilania 230V | powrót do zapamiętanych ustawień |
| Powrót do poprzednich ustawień przy wyłączeniu z nadajnika | tak |
| Temperatura pracy | od -30 do + 55°C |
| Klasa szczelności | IP20 |
| Montaż | nawierzchniowo |
| Zabezpieczenia | odwrócona polaryzacja / termiczne |
| Wymiary | 60 x 12,5 x 5 mm |
| Deklaracje i normy bezpieczeństwa | CE,EMC,LVD / EN301 489,EN 62479 / EN60950 |
| Gwarancja producenta | 60 miesięcy |
| Kod EAN | 5904063160426 |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dodaj opinię (0)
Zaloguj się
Waluty
Producenci

