Ściemniacz z zasilaczem prądowym LED 12W - 100-450mA 9-45V - sterowanie triak 230V - TE-12A-L
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Ściemniacz z zasilaczem prądowym LED 12W - 100-450mA 9-45V - sterowanie triak 230V - TE-12A-L, to urządzenie zasilające o określonym prądzie rzędu od 100 do 450mA, które posiada wbudowany ściemniacz LED umożliwiający ściemnianie bądź rozjaśnianie podłączonego prądowego źródła światła (np. diody LED) Urządzenie zasilające, to nic innego jak zasilacz stało prądowy o napięciu znamionowym 9-45V oraz mocą wyjściową rzędu 12W. Ściemnianie oświetleniem LED odbywa się poprzez ściemniacz triakowy 230V podłączany bezpośrednio do wejścia zasilacza TE-12A-L. Zastosowanie tego typu urządzenia, to ciekawa alternatywa dla tworzenia niewielkich instalacji opartych na oświetleniu LED o określonym prądzie wyjściowym, bowiem pozwala ono na kontrole oświetlenia LED bez dodatkowych urządzeń.
Jak przystało na wysokiej klasy zasilacz, ściemniacz z zasilaczem prądowym LED - 9-45V 12W 100-450mA - TE-12A-L, posiada wbudowane zabezpieczenia: przeciążeniowe, termiczne oraz zwarciowe, które skutecznie zwiększają bezpieczeństwo oraz trwałość urządzenia. Komponenty wykonane z dobrej klasy materiałów zapewniają pięcioletni okres gwarancyjny.
- MONO monochromatycznych o określonym prądzie wyjściowym od 100 do 450mA, sterowanych ściemniaczem do żarówek LED 230VAC
Cechy ściemniacza z zasilaczem - TE-12A-L
- Zasilanie realizowane bezpośrednio z sieci 230V
- Możliwość ustalenia różnego prądu na wyjściu urządzenia
- Napięcie wyjściowe zależne od ustalonej wartości prądu 9-45V
- Moc wyjściowa rzędu 12W
- Możliwość ściemniania oraz rozjaśniania podłączonego oświetlenia LED
- Sterowanie realizowane przy użyciu ściemniaczy triakowych 230VAC
- Jeden kanał do wykorzystania
- Powrót do poprzednio ustalonych wartości w przypadku braku 230V
- Chłodzony swobodnym obiegiem powietrza
- Zabezpieczenie: zwarciowe /przeciążeniowe /termiczne
- Wysokiej klasy zastosowane komponenty
- Kompaktowa obudowa wraz z otworami do stałego montażu
- Okres gwarancyjny wynoszący 5 lat
| Pozycja przycisków (1/2/3/) | Napięcie wyjściowe | Prąd wyjściowy |
|---|---|---|
| 0-0-0- | 9-45V | 100mA |
| 0-0-1 | 9-45V | 150mA |
| 0-1-0 | 9-45V | 200mA |
| 0-1-1 | 9-45V | 250mA |
| 1-0-0 | 9-40V | 300mA |
| 1-0-1 | 9-34V | 350mA |
| 1-1-0 | 9-30V | 400mA |
| 1-1-1 | 9-26V | 450mA |

Pliki do pobrania:
Parametry techniczne
| Typ urządzenia | zasilacz z wbudowanym sterownikiem |
| Typ instalacji | MONO (jednokolorowa) |
| System sterowania oświetleniem | triak (element triakowy) |
| Sposób sterowania oświetleniem | przewodowo |
| Ilość obsługiwanych stref/kanałów | 1 strefa |
| Typ wyjść sterownika/ów | CC (stało-prądowe) |
| Napięcie znamionowe | wej/wyj - 200-240V AC |
| Maksymalny prąd wyjściowy | od 100mA do 450mA (moc 12W) |
| Ilość wyjść sterownika | 1 wyjście |
| Typ komunikacji | jednokierunkowa |
| Częstotliwość PWM | 4000Hz |
| Zachowanie odbiornika po powrocie braku napięcia zasilania 230V | powrót do zapamiętanych ustawień |
| Powrót do poprzednich ustawień przy wyłączeniu z nadajnika | tak |
| Temperatura pracy | od -20 do + 45°C |
| Klasa szczelności | IP20 |
| Montaż | nawierzchniowo |
| Zabezpieczenia | przeciążeniowe / termiczne / zwarciowe |
| Wymiary | 111 x 36 x 20 mm |
| Deklaracje i normy bezpieczeństwa | CE, RoHs / EN55015, EN61000-3-2 Class C, IEC61000-3-3 / IEC/EN61347-1, IEC/EN61347-2-13 / I/P-O/P: 3750VAC / I/P-O/P: 100MΩ/500VDC/25℃/70%RH |
| Gwarancja producenta | 60 miesięcy |
| Kod producenta | TE-12A-L |
| Kod EAN | 5904063168866 |
Dodaj opinię (0)
Zaloguj się
Waluty
Producenci