Solarna lampa LED 2W 110lm 3000K+6000K - VT-984
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Solarna lampa LED 2W - VT-984 to idealnie rozwiązanie do oświetlenia miejsc, w których nie ma możliwości podłączenia okablowania elektrycznego. Lampa ogrodowa LED z modułem fotowoltaicznym wykonana została z najwyższej jakości materiałów, posiada podwyższony stopień ochrony (IP44) i odporna jest na niekorzystne warunki atmosferyczne. Nadaje się wszędzie tam gdzie brak jest możliwości podpięcia tradycyjnej lampy zasilanej z sieci energetycznej.
Prezentowana lampa solarna LED posiada zabudowane wysokiej jakości diody LED zasilane energią słoneczną, co ostatecznie wpływa na zerowy koszt użytkowania. Dzięki szerokiej gamie zastosowań lampa może służyć jako oświetlenie tarasu, patio, ścieżek w ogrodzie i wielu innych miejsc.
Dodatkowo solarna lampa ogrodowa LED posiada na zamontowany na obudowie przełącznik dzięki czemu lampa posiada łatwą możliwość zmiany temperatury barwowej ( ciepła 3000K / zimna 6000K) .

Główne cechy fotowoltaicznej lampy LED - VT-984:
- Wysoka jakość wykonania
- Nowoczesne ogniwa akumulatorowe
- Zmiana temperatury barwowej
- Wbudowany panel słoneczny
- Szybka i łatwa instalacja
- Szeroka gama zastosowań
- Wysoka klasa szczelności (IP44)
- 3 lata gwarancji
Dostępne temperatury barwowe:
- SKU 2894 - ciepła 3000K + zimna 6000K
Pliki do pobrania:
Parametry techniczne
| Moc znamionowa | 2W |
| Nominalny strumień świetlny | 110lm |
| Źródło światła | diody LED SMD |
| Temperatura barwy światła (+/- 10%) | ciepła 3000K + zimna 6000K |
| Zasilanie | bateria litowa 2200 mAh 3.7V |
| Nominalny kąt świecenia | 170 stopni |
| Czas ładowania | 5-6 godzin |
| Czas pracy | 10 -12 godzin |
| Materiał lampy | aluminium |
| Pilot w zestawie | nie |
| Kolor obudowy | czarny |
| Klasa szczelności | IP44 |
| Wymiary | 175 x 175 x 920mm |
| Certyfikaty | RoHs, CE |
| Gwarancja | 36 miesięcy |
| Kod producenta | 2894 |
| Kod EAN | 3800157681568 |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dodaj opinię (0)
Zaloguj się
Waluty
Producenci