Solarna lampa LED 3W 220lm CCT - VT-4102
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Solarna lampa LED 3W - VT-4102 to idealnie rozwiązanie do oświetlenia miejsc, w których nie ma możliwości podłączenia okablowania elektrycznego. Lampa ogrodowa LED z modułem fotowoltaicznym wykonana została z najwyższej jakości materiałów, posiada podwyższony stopień ochrony (IP65) i odporna jest na niekorzystne warunki atmosferyczne. Nadaje się wszędzie tam gdzie brak jest możliwości podpięcia tradycyjnej lampy zasilanej z sieci energetycznej.
Prezentowana lampa solarna LED posiada zabudowane wysokiej jakości diody LED zasilane energią słoneczną, co ostatecznie wpływa na zerowy koszt użytkowania. Dzięki szerokiej gamie zastosowań lampa może służyć jako oświetlenie tarasu, patio, ścieżek w ogrodzie i wielu innych miejsc.
Dodatkowo oprawa solarna LED posiada dwie opcje montażu - jako lampa stojąca lub dogruntowa (w zestawie elementy montażowe) oraz zmianę barwy światła poprzez przycisk zabudowany na obudowie lampy (barwa ciepła 3000K / neutralna 4000K / zimna 6000K)
Główne cechy fotowoltaicznej lampy LED - VT-4102:
- Wysoka jakość wykonania
- Nowoczesne ogniwa akumulatorowe
- Instalacja do gruntu lub nawierzchniowo
- Wbudowany panel słoneczny
- Zmiana temperatury barwowej
- Szeroka gama zastosowań
- Wysoka klasa szczelności (IP65)
- 3 lata gwarancji
Dostępne temperatury barwowe:
- SKU 10304 - CCT
Pliki do pobrania:
Parametry techniczne
| Moc znamionowa | 3W |
| Nominalny strumień świetlny | 220lm |
| Źródło światła | diody LED SMD |
| Temperatura barwy światła (+/- 10%) | CCT ( ciepła 3000K / neutralna 4000K / zimna 6000K) - przełącznik na obudowie |
| Zasilanie | bateria litowa 3.7V/2600mAh |
| Nominalny kąt świecenia | 110 stopni |
| Czas ładowania | 6-8 godzin |
| Czas pracy | 10 -12 godzin |
| Materiał lampy | tworzywo ABS |
| Kolor obudowy | czarny |
| Klasa szczelności | IP65 |
| Wymiary | 155 x 720mm |
| Certyfikaty | RoHs, CE |
| Gwarancja | 36 miesięcy |
| Kod producenta | 10304 |
| Kod EAN | 3800170206809 |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dodaj opinię (0)
Zaloguj się
Waluty
Producenci