Solarna lampa LED 3x1.2W 150lm 3000K - VT-11032
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Solarna lampa LED 3x1.2W - VT-11032 to idealnie rozwiązanie do oświetlenia miejsc, w których nie ma możliwości podłączenia okablowania elektrycznego. Lampa ogrodowa LED z modułem fotowoltaicznym wykonana została z najwyższej jakości materiałów, posiada podwyższony stopień ochrony (IP65) i odporna jest na niekorzystne warunki atmosferyczne. Nadaje się wszędzie tam gdzie brak jest możliwości podpięcia tradycyjnej lampy zasilanej z sieci energetycznej.
Prezentowana lampa solarna LED posiada zabudowane wysokiej jakości diody LED zasilane energią słoneczną, co ostatecznie wpływa na zerowy koszt użytkowania. Dzięki szerokiej gamie zastosowań lampa może służyć jako oświetlenie tarasu, patio, ścieżek w ogrodzie i wielu innych miejsc.

Główne cechy fotowoltaicznej lampy LED - VT-11032:
- Wysoka jakość wykonania
- Nowoczesne ogniwa akumulatorowe
- Wbudowany panel słoneczny
- Szeroka gama zastosowań
- Wysoka klasa szczelności (IP65)
- 3 lata gwarancji
Dostępne temperatury barwowe:
- SKU 20489 - ciepła 3000K
Parametry techniczne
| Moc znamionowa | 3x1,2W |
| Nominalny strumień świetlny | 150lm (3x50lm) |
| Źródło światła | dioda LED COB |
| Temperatura barwy światła (+/- 10%) | ciepła 3000K |
| Zasilanie | bateria Li-ion 3.7V, 4000mAh |
| Czas ładowania | 4-6 godzin |
| Czas pracy | 3-12 godzin |
| Materiał lampy | tworzywo ABS |
| Kolor obudowy | czarny |
| Klasa szczelności | IP65 |
| Wymiary | 60 x 75 x 250mm |
| Certyfikaty | RoHs, CE |
| Gwarancja | 36 miesięcy |
| Kod producenta | 20489 |
| Kod EAN | 3800157697323 |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dodaj opinię (0)
Zaloguj się
Waluty
Producenci