Solarna lampa LED 8W 500lm - VT-948
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Solarna lampa LED 8W - VT-948 to idealnie rozwiązanie do oświetlenia miejsc, w których nie ma możliwości podłączenia okablowania elektrycznego. Lampa ogrodowa LED z modułem fotowoltaicznym wykonana została z najwyższej jakości materiałów, posiada podwyższony stopień ochrony (IP65) i odporna jest na niekorzystne warunki atmosferyczne. Nadaje się wszędzie tam gdzie brak jest możliwości podpięcia tradycyjnej lampy zasilanej z sieci energetycznej.
Prezentowana lampa solarna LED posiada zabudowane wysokiej jakości diody LED zasilane energią słoneczną, co ostatecznie wpływa na zerowy koszt użytkowania. Dzięki szerokiej gamie zastosowań lampa może służyć jako oświetlenie tarasu, patio, ścieżek w ogrodzie i wielu innych miejsc.
Dodatkowo oprawa solarna LED posiada dwa tryby pracy oraz regulację wysokości a także nachylenia źródła światła, co pozwala na szersze spektrum zastosowań.

Główne cechy fotowoltaicznej lampy LED - VT-948:
- Wysoka jakość wykonania
- Nowoczesne ogniwa akumulatorowe
- Dwa tryby pracy
- Wbudowany panel słoneczny
- Regulacja wysokości i położenia źródła LED
- Szeroka gama zastosowań
- Wysoka klasa szczelności (IP65)
- 2 lata gwarancji
Dostępne temperatury barwowe:
- SKU 6669 - neutralna 4000K
Pliki do pobrania:
Parametry techniczne
| Moc znamionowa | 8W |
| Nominalny strumień świetlny | 500lm |
| Źródło światła | diody LED SMD |
| Temperatura barwy światła (+/- 10%) | neutralna 4000K |
| Zasilanie | bateria litowa 2000 mAh 7.4V |
| Nominalny kąt świecenia | 360 stopni |
| Czas ładowania | 4-6 godzin |
| Czas pracy | max. 36 godzin |
| Materiał lampy | tworzywo ABS + PC + metal |
| Kolor obudowy | czarny |
| Klasa szczelności | IP65 |
| Wymiary | 264 x 1290.55mm ( regulacja wysokości) |
| Certyfikaty | RoHs, CE |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Kod EAN | 3800157665988 |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dodaj opinię (0)
Zaloguj się
Waluty
Producenci