Solarna lampa LED z czujnikiem ruchu 5.5W 220lm 3000K - VT-1167
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Solarna lampa LED 5.5W - VT-1167 z czujnikiem to idealnie rozwiązanie do oświetlenia miejsc, w których nie ma możliwości podłączenia okablowania elektrycznego. Lampa ogrodowa LED z modułem fotowoltaicznym wykonana została z najwyższej jakości materiałów, posiada podwyższony stopień ochrony (IP54) i odporna jest na niekorzystne warunki atmosferyczne. Nadaje się wszędzie tam gdzie brak jest możliwości podpięcia tradycyjnej lampy zasilanej z sieci energetycznej.
Prezentowana lampa solarna LED posiada zabudowane wysokiej jakości diody LED zasilane energią słoneczną, co ostatecznie wpływa na zerowy koszt użytkowania. Dzięki szerokiej gamie zastosowań lampa może służyć jako oświetlenie tarasu, patio, ścieżek w ogrodzie i wielu innych miejsc.
Polikrystaliczny panel słoneczny umożliwia ładowanie się urządzenia przez 8-10 godzin, co z kolei pozwala na działanie przez 6-8 godzin po zapadnięciu zmroku. Czujnik ruchu dodaje funkcjonalności, aktywując słupek gdy wykryje ruch w pobliżu zapewniając bezpieczeństwo i oświetlenie w ciemności.
Główne cechy fotowoltaicznej lampy LED - VT-1167:
- Wysoka jakość wykonania
- Nowoczesne ogniwa akumulatorowe
- Wbudowany panel słoneczny
- Wbudowany czujnik
- Szybka i łatwa instalacja
- Szeroka gama zastosowań
- Wysoka klasa szczelności (IP54)
- 3 lata gwarancji
Dostępne temperatury barwowe:
- SKU 23398 - ciepła 3000K
Pliki do pobrania:
Parametry techniczne
| Moc znamionowa | 5,5W |
| Nominalny strumień świetlny | 220lm |
| Źródło światła | diody LED SMD |
| Temperatura barwy światła (+/- 10%) | ciepła 3000K |
| Zasilanie | bateria litowa 2200 mAh 3.7V |
| Wbudowany czujnik ruchu/zmierzchu | tak |
| Zakres pracy czujnika | < 7m |
| Czas ładowania | 8-10 godzin |
| Czas pracy | 6-8 godzin |
| Materiał lampy | aluminium + PC |
| Kolor obudowy | czarny |
| Klasa szczelności | IP 54 |
| Wymiary | 130 x 203.5 x 800mm |
| Certyfikaty | RoHs, CE |
| Gwarancja | 36 miesięcy |
| Kod producenta | 23398 |
| Kod EAN | 3800170219182 |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dodaj opinię (0)
Zaloguj się
Waluty
Producenci