Solarna lampa LED z czujnikiem ruchu 5W 400lm - VT-945
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Solarna lampa LED 5W - VT-945 z czujnikiem to idealnie rozwiązanie do oświetlenia miejsc, w których nie ma możliwości podłączenia okablowania elektrycznego. Lampa ogrodowa LED z modułem fotowoltaicznym wykonana została z najwyższej jakości materiałów, posiada podwyższony stopień ochrony (IP65) i odporna jest na niekorzystne warunki atmosferyczne. Nadaje się wszędzie tam gdzie brak jest możliwości podpięcia tradycyjnej lampy zasilanej z sieci energetycznej.
Prezentowana lampa solarna LED posiada zabudowane wysokiej jakości diody LED zasilane energią słoneczną, co ostatecznie wpływa na zerowy koszt użytkowania. Dzięki szerokiej gamie zastosowań lampa może służyć jako oświetlenie tarasu, patio, ścieżek w ogrodzie i wielu innych miejsc.
Dodatkowo oprawa solarna LED posiada dwa trybu pracy (tryb czujnika oraz tryb stały) oraz dwie opcje montażu - jako lampa stojąca lub dogruntowa (w zestawie elementy montażowe).

Główne cechy fotowoltaicznej lampy LED - VT-945:
- Wysoka jakość wykonania
- Nowoczesne ogniwa akumulatorowe
- Dwa tryby pracy
- Instalacja do gruntu lub nawierzchniowo
- Wbudowany panel słoneczny
- Wbudowany czujnik
- Szybka i łatwa instalacja
- Szeroka gama zastosowań
- Wysoka klasa szczelności (IP65)
- 2 lata gwarancji
Dostępne temperatury barwowe:
- SKU 6666 - ciepła 3000K
- SKU 6665 - neutralna 40000K
Pliki do pobrania:
Parametry techniczne
| Moc znamionowa | 5W |
| Nominalny strumień świetlny | 400lm |
| Źródło światła | diody LED SMD |
| Temperatura barwy światła (+/- 10%) | ciepła 3000K / neutralna 4000K ( do wyboru) |
| Zasilanie | bateria litowa 2200 mAh 3.7V |
| Nominalny kąt świecenia | 360 stopni |
| Wbudowany czujnik ruchu/zmierzchu | tak |
| Zakres pracy czujnika | < 7m |
| Czas ładowania | 12 - 15 godzin |
| Czas pracy | max. 36 godzin |
| Materiał lampy | tworzywo ABS + PC |
| Kolor obudowy | czarny |
| Klasa szczelności | IP65 |
| Wymiary | 705.7 x 155mm |
| Certyfikaty | RoHs, CE |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Kod producenta | 6666 |
| Kod EAN | 3800157665957 |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dodaj opinię (0)
Zaloguj się
Waluty
Producenci