Solarna lampa elewacyjna LED z czujnikiem ruchu - 3W 250lm czarna - VT-1169
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Solarna lampa elewacyjna LED z czujnikiem ruchu 3W - VT-1169 to idealnie rozwiązanie do oświetlenia miejsc, w których nie ma możliwości podłączenia okablowania elektrycznego. Lampa elewacyjna LED z modułem fotowoltaicznym wykonana została z najwyższej jakości materiałów, posiada podwyższony stopień ochrony (IP54) i odporna jest na niekorzystne warunki atmosferyczne. Nadaje się wszędzie tam gdzie brak jest możliwości podpięcia tradycyjnej lampy zasilanej z sieci energetycznej.
Prezentowana lampa solarna LED posiada zabudowane wysokiej jakości diody LED SMD zasilane energią słoneczną, co ostatecznie wpływa na zerowy koszt użytkowania. Dzięki szerokiej gamie zastosowań lampa może służyć jako oświetlenie wejścia do domu, garażu, altany, patio i wielu innych miejsc.
Prezentowany kinkiet solarny dzięki wbudowanemu czujnikowi o zasięgu detekcji do 8 metrów, automatycznie włącza się po wykryciu ruchu, zapewniając bezpieczeństwo i oświetlenie w ciemności. Oprawa elewacyjna LED ładowana przez około 8 godzin może pracować przez następne 8-10 godzin, co sprawia, że jest wyjątkowo energooszczędna i przyjazna dla środowiska.
Główne cechy fotowoltaicznej lampy LED - VT-1169:
- Wysoka jakość wykonania
- Nowoczesne ogniwa akumulatorowe
- Wbudowany czujnik ruchu
- Wbudowany panel słoneczny
- Szybka i łatwa instalacja
- Szeroka gama zastosowań
- Wysoka klasa szczelności (IP54)
- 3 lata gwarancji
Dostępne temperatury barwowe:
- SKU 23400 - ciepła 3000K
Pliki do pobrania:
Parametry techniczne
| Moc znamionowa | 3W |
| Nominalny strumień świetlny | 250lm |
| Źródło światła | diody LED SMD |
| Temperatura barwy światła (+/- 10%) | ciepła 3000K |
| Zasilanie | bateria litowa 2200 mAh 3.7V |
| Panel słoneczny | 5.5V, 2,5W |
| Nominalny kąt świecenia | 110 stopni |
| Wbudowany czujnik ruchu/zmierzchu | tak |
| Zakres pracy czujnika | do 8 metrów |
| Czas ładowania | 6-8 godzin |
| Czas pracy | 8-10 godzin |
| Materiał lampy | aluminium + PC |
| Kolor obudowy | czarny |
| Klasa szczelności | IP 54 |
| Wymiary | 162 x 145 x 170mm |
| Certyfikaty | RoHs, CE |
| Gwarancja | 36 miesięcy |
| Kod producenta | 23400 |
| Kod EAN | 3800170219205 |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dodaj opinię (0)
Zaloguj się
Waluty
Producenci