Solarna lampa elewacyjna LED z czujnikiem ruchu - 9W 860lm biała - VT-11109-W
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Solarna lampa elewacyjna LED z czujnikiem ruchu 9W - VT-11109-W to idealnie rozwiązanie do oświetlenia miejsc, w których nie ma możliwości podłączenia okablowania elektrycznego. Lampa elewacyjna LED z modułem fotowoltaicznym wykonana została z najwyższej jakości materiałów, posiada wysoki stopień ochrony (IP65) i odporna jest na niekorzystne warunki atmosferyczne. Nadaje się wszędzie tam gdzie brak jest możliwości podpięcia tradycyjnej lampy zasilanej z sieci energetycznej.
Prezentowana lampa solarna LED posiada zabudowane wysokiej jakości diody LED COB zasilane energią słoneczną, co ostatecznie wpływa na zerowy koszt użytkowania. Dzięki szerokiej gamie zastosowań lampa może służyć jako oświetlenie wejścia do domu, garażu, altany, patio i wielu innych miejsc.
Prezentowany kinkiet solarny dzięki wbudowanemu czujnikowi o zasięgu detekcji 4-5 metrów, automatycznie włącza się po wykryciu ruchu, zapewniając bezpieczeństwo i oświetlenie w ciemności. Oprawa elewacyjna LED ładowana przez około 8 godzin może pracować nawet do 30 godzin, co sprawia, że jest wyjątkowo energooszczędna i przyjazna dla środowiska.
Dodatkowo lampa solarna LED dzięki swej budowie posiada regulowany kąt rozsyłu światła (od 0-90 stopni) dzięki czemu użytkownik może dopasować słup światła do aktualnych preferencji. Produkt posiada 3 tryby pracy ( szczegółowy opis w galerii zdjęć oraz instrukcji) znacznie poszerzając jego funkcjonalność.
Główne cechy fotowoltaicznej lampy LED - VT-11109-W:
- Wysoka jakość wykonania
- Nowoczesne ogniwa akumulatorowe
- Wbudowany czujnik ruchu i zmierzchu
- Wbudowany panel słoneczny
- Trzy tryby działania
- Szybka i łatwa instalacja
- Regulowany kąt rozsyłu światła
- Szeroka gama zastosowań
- Wysoka klasa szczelności (IP65)
- 2 lata gwarancji
Dostępne temperatury barwowe:
- SKU 11886 - ciepła 3000K
- SKU 11887 - neutralna 4000K
Pliki do pobrania:
Parametry techniczne
| Moc znamionowa | 9W |
| Nominalny strumień świetlny | 860lm |
| Źródło światła | dioda LED COB |
| Temperatura barwy światła (+/- 10%) | ciepła 3000K / neutralna 4000K ( do wyboru) |
| Zasilanie | bateria litowa 3.7V/2600mAh |
| Panel słoneczny | 5V, 3W |
| Nominalny kąt świecenia | regulowany od 0° do 90° |
| Wbudowany czujnik ruchu/zmierzchu | tak |
| Zakres pracy czujnika | 4-5 metrów |
| Czas ładowania | 8 godzin |
| Czas pracy | max. 30 godzin ( w zależności od wybranej funkcji i trybu świecenia) |
| Materiał lampy | aluminium + PC |
| Kolor obudowy | biały |
| Klasa szczelności | IP65 |
| Wymagana temperatura eksploatacji | -20 ° C do + 45 ° C |
| Wymiary | 150 x 153 x 150mm |
| Certyfikaty | RoHs, CE |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Kod EAN | 3800170218154 |
Dodaj opinię (0)
Zaloguj się
Waluty
Producenci