Solarna lampa ogrodowa LED z czujnikiem ruchu 7.5W 1000lm - VT-45W
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Solarna lampa ogrodowa LED z czujnikiem ruchu 7.5W - VT-45W to idealnie rozwiązanie do oświetlenia miejsc, w których nie ma możliwości podłączenia okablowania elektrycznego. Lampa ogrodowa LED z modułem fotowoltaicznym wykonana została z najwyższej jakości materiałów, posiada podwyższony stopień ochrony (IP65) i odporna jest na niekorzystne warunki atmosferyczne. Lampa LED posiada w zestawie pilot do sterowania. Nadaje się wszędzie tam gdzie brak jest możliwości podpięcia tradycyjnej lampy parkowej / ogrodowej zasilanej z sieci energetycznej. Lampa ogrodowa LED dedykowana pod montaż na słupie / stelażu o średnicy 60mm.
Lampa LED solarna sprawdzi się do oświetlenia ścieżek, ogrodu, patio itp.
Dodatkowo prezentowana solarna lampa posiada 3 tryby świecenia ( szczegółowy opis w instrukcji ).
W skład zestawu wchodzi: lampa LED, pilot zdalnego sterowania oraz śruby montażowe.

Główne cechy fotowoltaicznej lampy ogrodowej LED - VT-45W:
- Wysoka jakość wykonania
- Nowoczesne ogniwa akumulatorowe
- Wbudowany panel słoneczny
- Pilot zdalnego sterowania
- Szybka i łatwa instalacja
- Szeroka gama konfiguracji działania
- Wysoka klasa szczelności (IP65)
- 2 lata gwarancji
Dostępne temperatury barwowe:
- SKU 5150 - neutralna 4000K
- SKU 5151 - zimna 6500K
Pliki do pobrania:
Parametry techniczne
| Moc znamionowa | 7,5W |
| Nominalny strumień świetlny | 1000lm |
| Źródło światła | diody LED SMD |
| Temperatura barwy światła (+/- 10%) | neutralna 4000K / zimna 6500K ( do wyboru) |
| Zasilanie | bateria LiFePO4 3.2V 32650, 15AH |
| Panel słoneczny | 15W / 5V |
| Nominalny kąt świecenia | 120 stopni |
| Wbudowany czujnik ruchu/zmierzchu | tak |
| Zakres pracy czujnika | < 6m |
| Czas ładowania | 6-8 godzin |
| Czas pracy | w zależności od wybranej funkcji i trybu świecenia ( patrz instrukcja) |
| Wysokość montażu | < 3m |
| Materiał lampy | tworzywo ABS |
| Pilot w zestawie | tak |
| Kolor obudowy | czarny |
| Klasa szczelności | IP65 |
| Wymagana temperatura eksploatacji | -10 ° C do + 60 ° C |
| Wymiary | 420 x 123mm |
| Certyfikaty | RoHs, CE |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Kod producenta | 5150 |
| Kod EAN | 3800157660013 |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dodaj opinię (0)
Zaloguj się
Waluty
Producenci