Solarna lampa uliczna LED - hybrydowa - 50W 4000lm - VT-ST201
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Nowoczesna solarna lampa uliczna LED hybrydowa z panelem fotowoltaicznym 50W - VT-ST201 łączy w sobie zaawansowaną technologię panelu słonecznego (3,2V, 50 W) z możliwością zasilania sieciowego, co zapewnia niezawodność i ciągłość działania nawet przy niskim poziomie naładowania akumulatora. Dzięki pilotowi zdalnego sterowania z funkcjami automatycznymi oraz czasowymi, użytkownik może łatwo zarządzać oświetleniem według własnych potrzeb oraz zamierzeń. System automatycznie przełączy się na zasilanie sieciowe, gdy poziom naładowania baterii będzie niski lub się rozładuje. Automatyczne przełączanie się między zasilaniem słonecznym a sieciowym zwiększa wygodę i efektywność energetyczną. Oprawa uliczna LED z modułem fotowoltaicznym wykonana została z najwyższej jakości materiałów, posiada podwyższony stopień ochrony (IP65) i odporna jest na niekorzystne warunki atmosferyczne.
Dodatkowo prezentowana solarna lampa uliczna dzięki dostępności dodatkowych akcesoriów montażowych posiada możliwość montażu zarówno na ścianie jak i montażu na wcześniej przygotowanej rurze ( słupie).
W skład zestawu wchodzi: Lampa, panel słoneczny, pilot, ramie montażowe, przewód o długości 1,5m oraz śruby montażowe.

Główne cechy hybrydowej lampy ulicznej LED - VT-ST201:
- Wykorzystuje panel słoneczny oraz napięcie sieciowe
- Wysoka jakość wykonania
- Automatycznie przełącza się w tryb zasilania sieciowego
- Nowoczesne ogniwa akumulatorowe
- Wbudowany panel słoneczny
- Wysięgnik do montażu na słupie lub ścianie w zestawie
- Pilot w zestawie z funkcją auto i timera
- Szybka i łatwa instalacja
- Wysoka klasa szczelności (IP65)
- 2 lata gwarancji
Dostępne temperatury barwowe:
- SKU 10224 - neutralna 4000K
- SKU 10225 - zimna 6500K
Pliki do pobrania:
Parametry techniczne
| Moc panelu PV | 3.2 V / 50W |
| Nominalny strumień świetlny | 4000lm |
| Źródło światła | diody LED SMD |
| Temperatura barwy światła (+/- 10%) | neutralna 4000K / zimna 6500K ( do wyboru) |
| Zasilanie | bateria litowa 50 000 mAh 3.2V / AC:100-240V, 50/60Hz |
| Nominalny kąt świecenia | 120 stopni |
| Czas ładowania | 4-6 godzin |
| Czas pracy | 8 - 12 godzin / gdy poziom akumulatora zbyt niski zasilanie z sieci |
| Znaminowa trwałość lampy | ≥ 20000h |
| Wysokość montażu | max. 6m |
| Materiał lampy | aluminium |
| Pilot w zestawie | tak |
| Kolor obudowy | czarny |
| Klasa szczelności | IP65 |
| Wymagana temperatura eksploatacji | -20 ° C do + 60 ° C |
| Certyfikaty | RoHs, CE |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Kod producenta | 23578 |
| Kod EAN | 3800170220249 |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dodaj opinię (0)
Zaloguj się
Waluty
Producenci