Solarna lampa uliczna LED z czujnikiem ruchu 40W 4800lm - VT-ST42
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Solarna lampa uliczna LED z czujnikiem ruchu 40W - VT-ST42 to idealnie rozwiązanie do oświetlenia miejsc, w których nie ma możliwości podłączenia okablowania elektrycznego. Lampa uliczna LED z modułem fotowoltaicznym wykonana została z najwyższej jakości materiałów, posiada podwyższony stopień ochrony (IP65) i odporna jest na niekorzystne warunki atmosferyczne. Lampa uliczna LED posiada w zestawie pilot do sterowania. Nadaje się wszędzie tam gdzie brak jest możliwości podpięcia tradycyjnej lampy ulicznej zasilanej z sieci energetycznej.
Dodatkowo prezentowana solarna lampa posiada dwa tryby pracy - detekcja czujnikiem ruchu lub praca ciągła po zmierzchu z dodatkową kontrolą czasu oraz natężeniem światła. Lampa solarna LED VT-ST42 umożliwia trzy sposoby mocowania oprawy, słup prosty , wysięgnik, ściana.
W skład zestawu wchodzi: lampa LED, pilot, śruby montażowe.

Główne cechy fotowoltaicznej lampy ulicznej LED - VT-ST42:
- Wysoka jakość wykonania
- Nowoczesne ogniwa akumulatorowe
- Wbudowany panel słoneczny
- Pilot zdalnego sterowania
- Szybka i łatwa instalacja
- Wysoka klasa szczelności (IP65)
- 3 lata gwarancji
Dostępne temperatury barwowe:
- SKU 5503 - neutralna 4000K
- SKU 5504 - zimna 6000K
Pliki do pobrania:
Parametry techniczne
| Moc znamionowa | 40W |
| Nominalny strumień świetlny | 4800lm |
| Źródło światła | diody LED SMD |
| Temperatura barwy światła (+/- 10%) | neutralna 4000K / zimna 6000K (do wyboru) |
| Zasilanie | bateria litowa 12.8V / 6000mAh |
| Panel słoneczny | 21W / 13.5V |
| Nominalny kąt świecenia | 120 stopni |
| Wbudowany czujnik ruchu/zmierzchu | tak |
| Zakres pracy czujnika | 8-12 metrów |
| Czas ładowania | 8-10 godzin |
| Czas pracy | 36-120 godzin |
| Znaminowa trwałość lampy | ≥ 35000h |
| Wysokość montażu | 3 - 6 metrów |
| Materiał lampy | aluminium + ABS |
| Pilot w zestawie | tak |
| Kolor obudowy | czarny |
| Klasa szczelności | IP65 |
| Wymagana temperatura eksploatacji | -20 ° C do + 45 ° C |
| Wymiary | 289.7 x 73.6 x 706.1mm |
| Certyfikaty | RoHs, CE |
| Gwarancja | 36 miesięcy |
| Kod producenta | 5503 |
| Kod EAN | 3800157658140 |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dodaj opinię (0)
Zaloguj się
Waluty
Producenci