Solarna lampa uliczna LED z panelem fotowoltaicznym 40W 2500lm - VT-15111ST
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Solarna lampa uliczna LED z panelem fotowoltaicznym 40W - VT-15111ST to idealnie rozwiązanie do oświetlenia miejsc, w których nie ma możliwości podłączenia okablowania elektrycznego. Lampa uliczna LED z modułem fotowoltaicznym wykonana została z najwyższej jakości materiałów, posiada podwyższony stopień ochrony (IP65) i odporna jest na niekorzystne warunki atmosferyczne. Lampa uliczna LED posiada w zestawie pilot do sterowania. Nadaje się wszędzie tam gdzie brak jest możliwości podpięcia tradycyjnej lampy ulicznej zasilanej z sieci energetycznej.
Dodatkowo prezentowana solarna lampa uliczna dzięki dostępności wielu dodatkowych akcesoriów montażowych posiada możliwość montażu zarówno na ścianie jak i montażu na wcześniej przygotowanej rurze ( słupie).
W skład zestawu wchodzi: Lampa, panel słoneczny, pilot, ramie montażowe, przewód o długości 1,5m, śruby oraz wspornik.

Główne cechy fotowoltaicznej lampy ulicznej LED - VT-15111ST:
- Wysoka jakość wykonania
- Nowoczesne ogniwa akumulatorowe LiFePO4
- Wbudowany panel słoneczny
- Wysięgnik do montażu na słupie lub ścianie w zestawie
- Pilot w zestawie
- Szybka i łatwa instalacja
- Wysoka klasa szczelności (IP65)
- 2 lata gwarancji
Dostępne temperatury barwowe:
- SKU 10224 - neutralna 4000K
- SKU 10225 - zimna 6500K
Pliki do pobrania:
Parametry techniczne
| Moc panelu PV | 5V/40W |
| Nominalny strumień świetlny | 2500lm |
| Źródło światła | diody LED SMD |
| Temperatura barwy światła (+/- 10%) | neutralna 4000K / zimna 6500K ( do wyboru) |
| Zasilanie | bateria Life PO4, 3.2V 30000mAh |
| Nominalny kąt świecenia | 120 stopni |
| Czas ładowania | 4-6 godzin |
| Czas pracy | 8-10 godzin |
| Wysokość montażu | max. 6-8m |
| Materiał lampy | aluminium |
| Pilot w zestawie | tak |
| Kolor obudowy | szary |
| Klasa szczelności | IP65 |
| Wymagana temperatura eksploatacji | -25 ° C do + 50 ° C |
| Wymiary | 200 x 530mm |
| Certyfikaty | RoHs, CE |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Kod producenta | 10224 |
| Kod EAN | 3800170205949 |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dodaj opinię (0)
Zaloguj się
Waluty
Producenci