Solarny naświetlacz LED z panelem fotowoltaicznym 15W 4000K - VT-102W
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Solarny naświetlacz LED z panelem fotowoltaicznym 15W - VT-102W to idealnie rozwiązanie do oświetlenia miejsc, w których nie ma możliwości podłączenia okablowania elektrycznego. Produkt dzięki swej budowie sprawdzi się doskonale zastosowany zarówno w okolicach domu, jak i w altanie wolno stojącej. Naświetlacz LED z modułem fotowoltaicznym wykonany został z najwyższej jakości materiałów, posiada podwyższony stopień ochrony (IP65), odporny na niekorzystne warunki atmosferyczne.
Przedstawiony produkt został zaprojektowany tak aby działać zdalnie z dołączonym do zestawu pilotem, z czasową oraz automatyczną funkcją włączania / świecenia. Przewód o długości 3 metrów pozwala na bezpośrednie i trwałe podłączenie pomiędzy panelem a naświetlaczem , a ponadto łatwą i bezproblemową instalację.
Solarny naświetlacz LED nadaje się doskonale do oświetlenia ścieżek, ogrodu, patio, itp.
Główne cechy solarnego naświetlacza LED - VT-102W:
- Brak okablowania
- Brak kosztów utrzymania
- Wymienna bateria
- Wysokiej jakości diody LED
- Dostępność funkcji czasowych oraz automatycznych
- Łatwość instalacji i użytkowania
- Wytrzymała konstrukcja - odporna na korozje
- 2 lata gwarancji
Dostępne temperatury barwowe:
- SKU 23439 - neutralna 4000K
Pliki do pobrania:
Parametry techniczne
| Moc znamionowa | 15W |
| Nominalny strumień świetlny | 1800lm |
| Źródło światła | diody LED SMD |
| Temperatura barwy światła (+/- 10%) | neutralna 4000K |
| Zasilanie | bateria 3.7V 12000mAh |
| Nominalny kąt świecenia | 120 stopni |
| Czas ładowania | 6-8 godzin |
| Czas pracy | ~ 12 godzin |
| Materiał lampy | aluminium |
| Pilot w zestawie | tak |
| Kolor obudowy | czarny |
| Klasa szczelności | IP65 |
| Wymagana temperatura eksploatacji | -10°C do +50°C |
| Wymiary | 191 x 241 x 73mm |
| Certyfikaty | CE |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Kod producenta | 23439 |
| Kod EAN | 3800170219748 |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dodaj opinię (0)
Zaloguj się
Waluty
Producenci