Solarny naświetlacz LED z panelem fotowoltaicznym 40W 77lm/W 120° - VT-200W
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Solarny naświetlacz LED z panelem fotowoltaicznym 40W 77lm/W - VT-200W to idealnie rozwiązanie do oświetlenia miejsc, w których nie ma możliwości podłączenia okablowania elektrycznego. Produkt dzięki swej budowie sprawdzi się doskonale zastosowany zarówno w okolicach domu, jak i w altanie wolno stojącej. Naświetlacz LED z modułem fotowoltaicznym wykonany został z najwyższej jakości materiałów, posiada podwyższony stopień ochrony (IP65), odporny na niekorzystne warunki atmosferyczne.
Instalacja naświetlacza LED z panelem fotowoltaicznym jest prosta do wykonania.
Jest odporny na kurz, ciepło, wodę itp. a to wszystko za sprawą stopnia ochrony IP65, który zapewnia odpowiednią ochronę i trwałość.
Nadaje się do ścieżek, ogrodu, patio i podobnych warunków zewnętrznych
- Panel fotowoltaiczny
- Pilot w zestawie
- Łatwy w instalacji
- Stopień ochrony: IP65
- Darmowe utrzymanie
- 2 lata gwarancji
Pliki do pobrania:
Parametry techniczne
| Moc znamionowa | 40W |
| Nominalny strumień świetlny | 3100lm |
| Źródło światła | diody LED SMD |
| Temperatura barwy światła (+/- 10%) | neutralna 4000K / zimna 6000K (do wyboru) |
| Zasilanie | bateria 20000 mAh |
| Nominalny kąt świecenia | 120 stopni |
| Czas ładowania | 4 godziny |
| Czas pracy | 8 godzin |
| Znaminowa trwałość lampy | ≥ 20000h |
| Materiał lampy | aluminium |
| Pilot w zestawie | tak |
| Kolor obudowy | czarny |
| Klasa szczelności | IP65 |
| Wymagana temperatura eksploatacji | -20 ° C do + 45 ° C |
| Wymiary | 353 x 90 x 304mm |
| Certyfikaty | CE, LVD, ROHS |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Kod producenta | VT-200W |
| Kod EAN | 3800157645621 |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dodaj opinię (0)
Zaloguj się
Waluty
Producenci