Solarny naświetlacz LED z panelem fotowoltaicznym 6W 66lm/W - VT-40W
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Solarny naświetlacz LED z panelem fotowoltaicznym 6W - VT-40W to idealnie rozwiązanie do oświetlenia miejsc, w których nie ma możliwości podłączenia okablowania elektrycznego. Produkt dzięki swej budowie sprawdzi się doskonale zastosowany zarówno w okolicach domu, jak i w altanie wolno stojącej. Naświetlacz LED z modułem fotowoltaicznym wykonany został z najwyższej jakości materiałów, posiada podwyższony stopień ochrony (IP65), odporny na niekorzystne warunki atmosferyczne.
Przedstawiony produkt został zaprojektowany tak aby działać zdalnie z dołączonym do zestawu pilotem, z czasową oraz automatyczną funkcją włączania / świecenia. Przewód o długości 3 metrów pozwala na bezpośrednie i trwałe podłączenie pomiędzy panelem a naświetlaczem , a ponadto łatwą i bezproblemową instalację.
Solarny naświetlacz LED nadaje się doskonale do oświetlenia ścieżek, ogrodu, patio, itp.
Główne cechy solarnego naświetlacza LED - VT-40W:
- Brak okablowania
- Brak kosztów utrzymania
- Wysokiej jakości diody LED
- Dostępność funkcji czasowych oraz automatycznych
- Łatwość instalacji i użytkowania
- Wytrzymała konstrukcja - odporna na korozje
- 2 lata gwarancji
Dostępne temperatury barwowe:
- SKU 7822 - neutralna 4000K
- SKU 7821 - zimna 6400K
Pliki do pobrania:
Parametry techniczne
| Moc znamionowa | 50W |
| Znamionowy strumień świetlny | 4000 lumenów |
| Wydajność świetlna | 80LM/W |
| Temperatura barwy światła | neutralna 4000K |
| Kąt świecenia | 100° |
| Napięcie znamionowe | 220-240 V AC 50Hz |
| Stopień ochrony | IP65 |
| Współczynnik mocy | PF≥0.90 |
| Współczynnik oddawania barw CRI | RA ≥80 |
| Znaminowa trwałość lampy | ≥25 000 h |
| Źródło światła | diody LED SMD - Samsung |
| Możliwość ściemniania | nie |
| Obudowa | stop aluminium |
| Kolor obudowy | szary |
| Klasa efektywności energetycznej | F |
| Wymiary [mm] | 223x28x188mm |
| Zużycie energii | 50 kWh/1000h |
| Czujnik ruchu | nie |
| Wymagana temperatura eksploatacji | -20°C do +45°C |
| Czas rozświetlania (60% / 90 %) | 0-100% w <1s |
| Waga (brutto) | ~ 0,86 kg |
| Deklaracje / Certyfikaty | CE, RoHs |
| Gwarancja producenta | 5 lat |
| Moc znamionowa | 6W |
| Nominalny strumień świetlny | 400lm |
| Źródło światła | diody LED SMD |
| Temperatura barwy światła (+/- 10%) | neutralna 4000K / zimna 6400K (do wyboru) |
| Zasilanie | bateria litowa 5000 mAh 3.2V |
| Nominalny kąt świecenia | 120 stopni |
| Czas ładowania | 4-6 godzin |
| Czas pracy | ~ 12 godzin |
| Wysokość montażu | 2.5 - 3m |
| Materiał lampy | aluminium |
| Pilot w zestawie | tak |
| Kolor obudowy | czarny |
| Klasa szczelności | IP65 |
| Wymagana temperatura eksploatacji | -20 ° C do + 60 ° C |
| Wymiary | 190x55x170mm |
| Certyfikaty | CE |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Kod producenta | 7822 |
| Kod EAN | 3800170200487 |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dodaj opinię (0)
Zaloguj się
Waluty
Producenci