Statyw teleskopowy z naświetlaczem LED 100W - zestaw V-PRO
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Statyw teleskopowy z naświetlaczem LED 100W (zestaw V-PRO) służący do oświetlenia powierzchni na budowach w warsztatach oraz przy pracach na zewnątrz. Dzięki zastosowaniu naświetlacza LED 100W możemy uzyskać oszczędności sięgające nawet 85% za energię elektryczną w stosunku do opraw halogenowych. Wytrzymała obudowa naświetlacza LED wykonana z stopu aluminium i solidna konstrukcja to gwarancja dobrego sprzętu na lata.
Zamontowany na statywie naświetlacz LED może być regulowany co do wysokości (od 670mm do 1640mm) oraz kąta pod jakim strumień świetlny będzie oświetlał obiekt. W zestawie znajduje się także zestaw przyłączeniowy do naświetlacza z przewodem o długości 3000mm oraz hermetycznym złączem.
- Regulacja wysokości statywu od 670mm do 1640mm
- Regulacja kąta obrotu ramienia do 360°
- Szerokość ramienia 500mm
- Szerokość podstawy max. 820mm
- Duży wachlarz regulacji
- Łatwy montaż
- Po złożeniu małe gabaryty
- Moc znamionowa 100W
- Markowe diody LED Samsung zastosowane w naświetlaczu LED
- Strumień świetlny rzędu 8200 lm
- Trzy temperatury barwowe do wyboru
- Szroniona szyba naświetlacza - brak efektu olśnienia
- Solidna obudowa naświetlacza wykonana z stopu aluminium
5-letnia gwarancja na naświetlacz LED
Zastosowanie wyselekcjonowanych komponentów o podwyższonej trwałości oraz markowych diod a także staranne dopracowanie detali daje możliwość długotrwałej bezawaryjnej pracy.
- Statyw teleskopowy - czarny
- Naświetlacze LED 100W - 1 sztuka
- Zestaw przyłączeniowy o długości 3000mm z hermetycznym złączem
Parametry techniczne
| Materiał wykonania statywu | stal |
| Kolor statywu | czarny |
| Regulacja wysokości statywu | od 670mm do 1640mm |
| Regulacja kąta pochylenia | Tak |
| Regulacja kąta obrotu ramienia statywu | do 360° |
| Szerokość ramienia statywu | 500mm |
| Szerokość podstawy statywu | max. 820mm |
| Napięcie znamionowe | 220-240 V AC 50Hz |
| Moc znamionowa | 100W |
| Zużycie energii | 100 kWh/1000h |
| Znamionowy strumień świetlny | 8200 lumenów |
| Temperatura barwy światła | 3000K (biała ciepła) / 4000K (biała neutralna) / 6500K (biała zimna) - do wyboru |
| Długość przewodu przyłączeniowego | +/- 3000mm |
| Współczynnik oddawania barw CRI | RA >80 |
| Współczynnik mocy (PF) | PF>0.90 |
| Źródło światła | Diody LED SMD Samsung |
| Możliwość ściemniania | nie |
| Nominalny kąt promieniowania | 100° |
| Klasa szczelności | IP65 |
| Wymagana temperatura eksploatacji | -20°C do +45°C |
| Czas zapłonu lampy led (60%) / (95%) | <2s |
| Obudowa naświetlacza/-y LED | stop aluminium |
| Liczba cykli włącz/wyłącz | >15 000 |
| Żywotność lamp/-y LED | 25 000 h |
| Gwarancja na naświetlacz/-e LED | 60 miesięcy (5 lat) |
| Kod producenta | ED00006853 |
| Kod EAN | 5903271053490 |
Dodaj opinię (0)
Zaloguj się
Waluty
Producenci
