Sterownik LED RGB / RGB+W - 12/24V 4x3A Wi-fi - Android/ Windows - IP54 - wLightboxPRO
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Kontroler wLightbox PRO IP54 12-24VDC 12A, to prawdopodobnie najmniejszy hermetyczny sterownik RGB+W umożliwiający kontrole wielokolorowej instalacji LED ze zmienną temperaturą barwową (RGB+W). Cztery niezależne kanały, mogą być wykorzystane również do oświetlenia monochromatycznego. Atutem sterownika led jest niewątpliwie możliwość bezprzewodowego sterowania, przy pomocy mobilnych urządzeń takich jak tablet czy smartfon przy pomocy sieci Wi-Fi lub przeglądarki internetowej (laptop, komputer stacjonarny) używając odpowiedniej aplikacji, przez co dostęp do naszej instalacji może być dosłownie z każdego miejsca w którym się znajdujemy i mamy dostęp do internetu.
- Zastosowanie dla instalacji wielokolorowej RGB z dodatkową barwą białą W
- Alternatywne zastosowanie dla taśm RGB
- Sterowanie zgodne ze standardem komunikacji Wi-Fi
- Możliwość kontroli oświetlenia LED przy pomocy przeglądarki internetowej
- Dodatkowe wejście na przycisk dzwonkowy
- Minimalistyczne rozmiary urządzenia ułatwiające montaż
- Biegłość pracy za sprawą wyjściowego sygnału PWM
- Funkcja zabezpieczenia sieci hasłem
- Zabezpieczenia takie jak: ESD, odwrotna polaryzacja
- Cztery niezależne kanały (maks. 3A dla kanału)
- Zewnętrzna anetena wspomagająca sygnał sterowania
- Stopień hermetyczności IP54
- Obudowa wykonana z materiału poliuretanowego
- Wysokiej jakości Polski produkt
- Okres gwarancyjny wynoszący 60 miesięcy (5 lat)
Sterownik wLightbox PRO posiada hermetyczną obudowe IP54, która może pracować na zewnątrz. Sygnał jaki otrzymuje sterownik LED jest stabilny poprzez zastosowanie zewnętrznej anteny. Sterownik został wykonany z tworzywa sztucznego, które zostało zalane kompozycją poliuretanową, nie zawierającą halogenów samogasnącą dla klasy termicznej B. Zasięg komunikacji wLightboxa dla urządzeń mobilnych wynosi aż 50m w otwartej przestrzeni. Sposób sterowania sterownika wLightbox wykorzystuje metodę PWM (zmiana wypełnienia sygnału) uzyskiwaną na wyjściu urządzenia, rozwiązanie tego typu zapewnia stabilną i płynną prace sterownika RGB+W.

Sterowniki Blebox z serii PRO, to urządzenia ze specjalnie skonstruowaną obudową, które w swojej budowie posiadają zewnętrzną antenę oraz hermetyczną zabudowę o stopniu IP54, pozwalającą na zewnętrzny montaż np. w altanach czy ogrodach. Sterowniki tego typu idealnie radzą sobie z ciężkimi warunkami atmosferycznymi. Seria ta opiewa w takie produkty jak ściemniacze do LED, sterowniki do taśm wielokolorowych a nawet w produkty inteligentnego domu jak sterowniki do bram, włączniki do światła 230V a nawet różnego rodzaju czujniki deszczu czy powietrza.
Schemat podłączenia sterownika LED RGB / RGB+W - wlightboxPRO

- Sterowanie z użyciem urządzeń mobilnych (aplikacja wBox): Podstawową a zarazem niestandardową formą komunikacji z urządzeniem sterującym wLightbox, jest komunikacja za pomocą sieci wifi. Przy pomocy odpowiedniej aplikacji kompatybilnej z naszym urządzeniem, łączymy się z programem wBox umożliwiającym pełną kontrole naszej instalacji LED z urządzenia mobilnego
Interfejs dla sterowników Blebox realizowany przez aplikacje wBox stawia przede wszystkim na zaawansowaną technologię oraz prostote użytkowania. To, co dla nas użytkowników jest potrzebne, widoczne jest niemal od razu z uwagi na minimalistyczną skórkę aplikacji. Bowiem z poziomu głównego menu, możemy przejść do naszych ulubionych scen czy grup. Pozwalają one w łatwy sposób kontrolować dostęp do konkretnych pomieszczeń (grupy) czy uprzednio ustalonych sekwencji (sceny). Aplikacja wBox jest również odpowiednio zabezpieczona, przez co dostęp do naszych sterowników LED jest całkowicie bezpieczny.
- Sterowanie z użyciem urządzeń przenośnych (przeglądarka internetowa): Alternatywną i niecodzienną formą sterowania jest dostęp do instalacji przy pomocy takich urządzeń jak laptop czy komputer stacjonarny, po odpowiednim skonfigurowaniu adresu, do którego ma należeć urządzenie. Rozwiązanie to, umożliwia szybki i łatwy dostęp do oświetlenia bez żadnych dodatkowych aplikacji
Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Możliwość rozbudowy instalacji
Maksymalna dostępna obciążalność prądowa sterownika RGB+CCT Wi-Fi Android/ Windows - wLightbox - może zostać rozbudowana przy pomocy dostępnego w sprzedaży wzmacniacza ampBox, który jest kompatybilny ze sterownikiem
Parametry techniczne
| Typ urządzenia | autonomiczny |
| Typ instalacji | RGB+W (wielokolorowa z barwą białą) |
| System sterowania oświetleniem | PWM |
| Sposób sterowania oświetleniem | technologia WiFi (aplikacja mobilna + przeglądarka www) / przewodowo (przycisk dzwonkowy) |
| Ilość obsługiwanych stref/kanałów | 1 strefa |
| Typ wyjść sterownika/ów | CV (stało-napięciowe) |
| Napięcie znamionowe | wej/wyj - 12-24V DC |
| Maksymalny prąd wyjściowy | 12A |
| Ilość wyjść sterownika | 4 wyjścia |
| Typ komunikacji | dwukierunkowa szyfrowana |
| Zasięg komunikacji | do 50 metrów w terenie otwartym |
| Zachowanie odbiornika po powrocie braku napięcia zasilania 230V | załączenie oświetlenia |
| Temperatura pracy | od -20 do + 50°C |
| Klasa szczelności | IP54 |
| Montaż | nawierzchiowo (dwa owalne otwory montażowe) lub element samoprzylepny (taśma klejąca) |
| Kolor | czarny |
| Dodatkowa funkcjonalność/cecha | dedykowany do włączników dzwonkowych |
| Zabezpieczenia | odwrócona polaryzacja |
| Wymiary | 85 x 230 x 28 mm (z anteną o długości 197mm) |
| Deklaracje i normy bezpieczeństwa | CE, RoHs |
| Gwarancja producenta | 60 miesięcy |
| Kod producenta | WLIGHTBOXPRO |
| Kod EAN | 5900168580305 |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dodaj opinię (0)
Zaloguj się
Waluty
Producenci


