Sterownik LED SPI (WiFi) - do taśm cyfrowych LED - 8A 5-24V DC - 1000 pixel - WT-SPI
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Sterownik LED SPI (WiFi) - do taśm cyfrowych LED - 8A 5-24V DC - WT-SPI, to bezprzewodowy sterownik LED w formie autonomicznego kontrolera LED, który umożliwia sterowanie oświetleniem składającym się z cyfrowego źródła światła LED (np. taśma LED cyfrowa) bez pomocy dodatkowych urządzeń. Wszystko za sprawą bezprzewodowej komunikacji poprzez sieć WiFi, która wykorzystuje do tego aplikacje Tuya Smart. Sterownik cyfrowy WT-SPI umożliwia kontrolę maksymalnie do 1000 pixeli, które nie przekraczają sumarycznie 8A. Sterownik cechuje się również szerokim zakresem napięcia wejściowego oraz wyjściowego rzędu 5-24V DC. Sterownik cyfrowy SPI został wykonany z wysokiej jakości komponentów oraz posiada pięcioletnią gwarancję.
Sterownik WT-SPI charakteryzuje się możliwością współpracy z cyfrowymi taśmami RGB/RGB+W. Wszystko za sprawą wysokiej kompatybilności układów scalonych, z jakimi może współpracować. Posiada w swojej budowie kilkadziesiąt gotowych dynamicznych programów, które możemy w pełni indywidualizować.
- SPI ze zmienną temperaturą barwową CCT opartych o system cyfrowy
- SPI wielokolorowych RGB opartych o system cyfrowy
- SPI wielokolorowych RGB+W opartych o system cyfrowy
Cechy sterownika taśm cyfrowych LED - WT-SPI
- Dedykowany do cyfrowych taśm LED
- Obsługa maksymalnie do 1000 pixeli
- Zakres napięcia wejściowego/wyjściowego 5-24V
- Dopuszczalny maksymalny prąd o wartości 8A
- Bezprzewodowa komunikacji poprzez sieć WiFi
- Współpraca z aplikacją Tuya Smart
- Duża ilość współpracujących układów cyfrowych
- Możliwość stworzenia własnego programu dynamicznego
- Kilkadziesiąt wbudowanych programów dynamicznych
- Temperatura pracy urządzenia od -30 do 55 stopni
- Wysoka jakość zastosowanych komponentów
- 5 letnia gwarancja
Tabela nr.1 - Lista współpracujących układów cyfrowych WT-SPI
| Typ chipu | Kompatybilny układ scalony |
|---|---|
| TM1803 | |
| TM1809 | TM1804, TM1812, UCS1903, UCS1909, UCS1912, SK6813,UCS2903, UCS2909, UCS2912, WS2811, WS2812, WS2813, WS2815, SM16703P |
| TM1829 | |
| TLS3001 | TLS3002 |
| GW6205 | |
| MBI6120 | |
| TM1814B(RGBW) | |
| SK6812(RGBW) | WS2813(RGBW), WS2814(RGBW) |
| UCS8904B(RGBW) | |
| LPD6803 | LPD1101, D705, UCS6909, UCS6912 |
| LPD8803 | LPD8806 |
| WS2801 | WS2803 |
| P9813 | |
| SK9822 | |
| TM1914A | |
| GS8206 | GS8208 |
| UCS2904 | |
| SM16804 | |
| SM16825 | |
| SM16714(RGBW) | |
| UCS5603 | |
| UCS2603 | |
| SM16714D | |
| UCS7604(RGBW) | |
| UCS7804(RGBW) |
Poznaj serie produktu - Sterowniki cyfrowe SPI
Seria sterowników SPI, to urządzenia do kontroli wielokolorowych instalacji led za pomocą sterowników wykorzystujących na wyjściu sygnał cyfrowy SPI. Sterowniki cyfrowe LED charakteryzują się możliwością wysterowania każdej z sekcji a nawet diody led znajdującej się na taśmie LED z uwagi na zastosowanie w nich niewielkiego układu scalonego. Producenci oświetlenia cyfrowego wykorzystują różnego typu układy, które charakteryzują się indywidualnymi właściwościami. Zastosowanie cyfrowego oświetlenia LED w znaczący sposób rozwinie naszą instalację LED.
Odkryj cechy sterownika cyfrowego WT-SPI
Sterownik cyfrowy LED, poszczycić się może wysoką klasą komunikacji z podłączonym cyfrowym oświetleniem LED. Wynika to ze wsparcia realizowanego poprzez bezprzewodową sieć WiFi oraz rozwiązania takie jak głosowe sterowanie realizowane przez Amazon Alexa lub Google Home. Z uwagi na wsparcie powyższych systemów - Sterownik WT-SPI, posiada również zaimplementowaną funkcje muzyczną, która pozwala zmieniać kolory danej sekcji czy diody w rytm danego utworu.
Mimo tak wielu dynamicznych programów, które posiada sterownik cyfrowy LED WT-SPI, posiadamy możliwość stworzenia własnego, a pomogą nam w tym dedykowane narzędzia pozwalające na ustalenie dowolnego koloru dla sekcji bądź diody LED. Funkcje tą ułatwia rozbudowana aplikacja Tuya Smart, pozwalająca na stworzenie inteligentnego domu poprzez przypisanie do niej różnych innych sterowników.
Sterownik cyfrowy do LED - WT-SPI, to uniwersalne urządzenie do kontroli cyfrowych źródeł światła LED. Wszystko za sprawą zaimplementowanej elektroniki umożliwiającej kontrole prawie 50 układów scalonych, które są powszechnie używane np. w taśmach LED czy cyfrowych wyświetlaczach ledowych. Dokładną rozpiskę współpracujących układów cyfrowych znajdą Państwo uwzględnioną wyżej w opisie, patrz "Tabela nr.1".
Pliki do pobrania:
Parametry techniczne
| Typ urządzenia | autonomiczny |
| Typ instalacji | RGB+W (wielokolorowa z barwą białą) |
| System sterowania oświetleniem | cyfrowy |
| Sposób sterowania oświetleniem | technologia WiFi (aplikacja mobilna) |
| Typ wyjść sterownika/ów | SPI (cyfrowe) |
| Napięcie znamionowe | wej/wyj - 5-24V DC |
| Maksymalny prąd wyjściowy | 8A |
| Ilość wyjść sterownika | 4 wyjścia |
| Typ komunikacji | jednokierunkowa |
| Zachowanie odbiornika po powrocie braku napięcia zasilania 230V | powrót do zapamiętanych ustawień |
| Powrót do poprzednich ustawień przy wyłączeniu z nadajnika | tak |
| Temperatura pracy | od -30 do + 55°C |
| Klasa szczelności | IP20 |
| Montaż | nawierzchniowo |
| Dodatkowa funkcjonalność/cecha | współpraca z Tuya Smart |
| Wymiary | 120 x 43 x 27 mm |
| Deklaracje i normy bezpieczeństwa | CE,EMC,LVD / ETSI EN 301 489-1 V2.2.3 ETSI EN 301 489-17 V3.2.4 / EN 62368-1:2020+A11:2020 |
| Gwarancja producenta | 60 miesięcy |
| Kod EAN | 5904063166558 |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dodaj opinię (0)
Zaloguj się
Waluty
Producenci



