Sterownik LED (WiFi) - Mono /CCT /RGB - 110-240V AC 3x1A - S3(WT)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
To autonomiczny sterownik, służący do uzyskania kontroli nad wielokolorowym oświetleniem LED przeznaczonym na napięcie 230VAC (np. taśma LED RGB 230V) Sterownik S3(WT) umożliwia dostęp do trzech wyjść, do których podłączone oświetlenie led może być dowolnie ściemniane/rozjaśniane oraz sterowane w zakresie palety kolorów RGB za pomocą sygnału PWM. Ze względu na swoją uniwersalność, sterownik led może być zastosowany do innych instalacji LED przeznaczonych na napięcie 230VAC - monochromatycznych MONO, oraz zmienną temperaturą barwową CCT. Sterownik S3(WT) łączy się z oświetleniem LED poprzez sieć WiFi wykorzystującą do tego celu aplikacje Tuya Smart. Drugorzędną formą komunikacji odbiornika S3(WT) jest bezprzewodowa droga radiowa, którą łączy się z pilotem do led bądź panelem naściennym LED.
Sterownik S3(WT) wyróżnia się zakresem napięcia wejściowego rzędu 110-240VAC, mocą wyjściową rzędu 3A oraz płynną pracą ściemniania PWM, co jest niezmiernie ważne dla naszego wzroku. Wysoka jakość wykonania natomiast zapewnia 60-cio miesięczny okres gwarancyjny.
Charakterystyczną cechą sterownika LED S3(WT) jest przede wszystkim innowacyjne podejście do sterowania oświetleniem LED. Posiada on bowiem możliwość komunikacji z dwoma systemami nowoczesnego sterowania Amazon Alexa oraz Tuya. Pierwszy z nich pozwala na wypowiadanie komend i uzyskanie sterowania przy użyciu naszego głosu. Tuya natomiast to gama produktów różnego przeznaczenia, która tworzy wspólną sieć WiFi, umożliwiając tym samym stworzenie inteligentnego domu z produktów wspierających ten system. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, by alternatywnie dołączyć pilot radiowy led bądź panel naścienny led.
- MONO jednokolorowych przeznaczonych na napięcie 230VAC
- CCT ze zmienną temperaturą barwową przeznaczonych na napięcie 230VAC
- RGB wielokolorowych przeznaczonych na napięcie 230VAC
Cechy odbiornika S3(WT)
- Dedykowany dla wielu instalacji oświetlenia MONO /CCT /RGB
- Przeznaczony dla oświetlenia na napięcie zmienne 230VAC
- Trzy kanały do wykorzystania
- Zakres napięcia wejściowego/wyjściowego 110-240VAC
- Dopuszczalny maksymalny prąd o wartości 1A na kanał (max 3A)
- Komunikacja wykorzystująca bezprzewodową sieć Wifi
- Brak konieczności stosowania dodatkowej bramki Wifi
- Alternatywny dostęp do oświetlenia poprzez drogę radiową 2,4Ghz
- Pełna paleta współpracujących urządzeń nadawczych (piloty LED, panele naścienne LED)
- Zasięg komunikacji do 30 metrów (automatyczna retransmisja sygnału radiowego)
- Integracja z systemem głosowym Amazon Alexa oraz Tuya
- Możliwość przypisania dziesięciu urządzeń nadawczych
- Płynna praca sygnału PWM nie męcząca naszego wzroku (4096 poziomów ściemniania w zakresie 0-100%)
- Częstotliwość PWM dla sterownika LED - 2000Hz
- Kompaktowa obudowa wraz z otworami do stałego montażu
- Certyfikat zgodności EU-RED (RED Radio Equipment Directive)
- Wysoka jakość zastosowanych komponentów
- 5 letnia gwarancja
Poznaj serie produktu - sterowniki autonomiczne
To cała gama produktów charakteryzujących się bezpośrednim dostępem do sterowania oświetleniem LED. Sterowniki led autonomiczne przeznaczone są do każdej instalacji LED od monochromatyczych MONO po wielokolorowe RGB wraz ze zmienną temperaturą barwową CCT. Ich istotną zaletą jest fakt iż nie potrzeba do nich dodatkowych urządzeń w postaci pilotów do led czy paneli naściennych led, są one w pełni autonomiczne. Dzieje się tak ponieważ sterowniki led tego typu w większości przypadków wykorzystują innowacyjne systemy sterowania takie jak - bezprzewodowa sieć WiFi oraz systemy głosowe Amazon Alexa umożliwiając tym samym ściemniane/rozjaśnianie bądź zmianę koloru za pośrednictwem komend głosowych czy aplikacji mobilnej. Większość z tych urządzeń, możemy dodatkowo wzbogacić o alternatywną formę komunikacji jak - droga radiowa bazująca na szeregu pilotów do led bądź przewodowo - za pomocą dodatkowego wejścia dedykowanego na przycisk dzwonkowy.
Bezprzewodowa forma komunikacji – eliminacja kluczowych wad
Urządzenia korzystające z bezprzewodowej komunikacji bazującej na drodze radiowej o określonej częstotliwości muszą w pełni precyzyjnie odbierać wysyłany sygnał i przekazywać go na wyjście urządzenia. Niestety sygnał ten często narażony jest na różnego typu zakłócenia wynikające z zewnętrznych czynników przez co zastosowanie większej ilości odbiorników LED było niegdyś kłopotliwe. Rozwiązaniem jakie oferują przedstawione produkty jest niewątpliwie automatyczna synchronizacja sygnału radiowego wraz z jego ponowną retransmisja. Pozwala to na jednoczesne załączanie wielu odbiorników bez efektu opóźnienia. Szczególnie jest to ważne w wielokolorowym oświetleniu LED, gdzie synchronizacja sygnału odgrywa kluczową role w ustalonych programach dynamicznych. Retransmisja natomiast zwiększa podstawowy zasięg komunikacji, co niewątpliwie zwiększa praktyczność instalacji LED.
Odkryj unikalne funkcje sterowników LED
Pliki do pobrania:
Parametry techniczne
| Typ urządzenia | autonomiczny |
| Typ instalacji | 3w1 z możliwoscią wyboru (MONO/ CCT/ RGB) |
| System sterowania oświetleniem | PWM |
| Sposób sterowania oświetleniem | technologia WiFi oraz dodatkowo głosowo, radiowo, przewodowo (aplikacja mobilna, alexa, 2,4Ghz, przycisk dzwonkowy) |
| Typ wyjść sterownika/ów | AC (zmienno-napięciowe) |
| Napięcie znamionowe | wej/wyj - 110-240V AC |
| Maksymalny prąd wyjściowy | 3x1A |
| Ilość wyjść sterownika | 3 wyjścia |
| Typ komunikacji | jednokierunkowa |
| Częstotliwość PWM | 2000Hz |
| Poziom ściemniania | 4096 poziomów (płynne) |
| Zasięg komunikacji | do 30 metrów w terenie otwartym z możliwością wydłużenia poprzez retransmisje sygnału |
| Zachowanie odbiornika po powrocie braku napięcia zasilania 230V | powrót do zapamiętanych ustawień |
| Powrót do poprzednich ustawień przy wyłączeniu z nadajnika | tak |
| Temperatura pracy | od -30 do + 55°C |
| Klasa szczelności | IP20 |
| Montaż | nawierzchniowo |
| Wymiary | 175 (160) x 45 x 27mm |
| Deklaracje i normy bezpieczeństwa | CE,EMC,LVD,RED / ETSI EN 301 489-1 V2.2.3, ETSI EN 301 489-17 V3.2.4 / EN 62368-1:2020+A11:2020 / ETSI EN 300 328 V2.2.2 |
| Gwarancja producenta | 60 miesięcy |
| Kod producenta | S3(WT) |
| Kod EAN | 5904063168910 |
Dodaj opinię (0)
Zaloguj się
Waluty
Producenci





