Sterownik LED naścienny - RGB+W - 1 strefowy - 12-24V DC 12A - T4-1(W)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Sterownik LED naścienny - RGB+W - 1 strefowy - 12-24V DC 12A - T4-1(W) - to przewodowy sterownik LED w formie panelu naściennego, który dedykowany jest dla wielokolorowych instalacji LED z dodatkową barwą białą RGBW (np. taśma LED RGB+W). Sterownik LED T4-1(W) umożliwia pełną kontrole w postaci załączania oraz wyłączania wraz z uzyskaniem dostępu do ściemniania oświetleniem LED i zmiany koloru z palety barw RGB przy użyciu dotykowego suwaka oraz pól, które czule reagują na nasz dotyk i są precyzyjne w swoim działaniu. Sterownik LED naścienny T4-1(W) pozwala na kontrole jednej z dostępnych stref z wykorzystaniem zsynchronizowanej przewodowej łączności. Atutem sterownika LED jest opcjonalna komunikacja radiowa, umożliwiająca rozbudowę instalacji LED o bezprzewodową łączność radiową, wykorzystując do tego dodatkowy odbiornik radiowy bazujący na częstotliwości 2,4Ghz. Pozwala to na sterowanie dodatkowym obwodem oświetleniowym składającym się np. z taśmy LED bez konieczności prowadzenia kolejnych przewodów.
Sterownik LED naścienny - RGB+W - 1 strefowy - 12-24V DC 12A - T4-1(W) charakteryzuje się wpustowym montażem przeznaczonym do standardowej puszki fi60. Zasilanie natomiast realizowane jest poprzez doprowadzenie stałego napięcia bezpośrednio z sieci 12-24V DC. Posiada nowoczesne wykończenie w kolorze białym. Wysoka jakość zastosowanych komponentów zapewnia długą żywotność i jest poprzedzona pięcioletnim okresem gwarancyjnym.
- RGB+W - wielokolorowych z dodatkową barwą białą
- Dedykowany dla wielokolorowego oświetlenia LED RGB+W
- Jedna strefa do wykorzystania
- Maksymalne obciążenie rzędu 12A
- Zasilanie stałym napięciem 12-24V DC
- Przewodowe sterowanie nie wymagające dodatkowych urządzeń
- Możliwość rozbudowy instalacji LED o dodatkowy odbiornik radiowy
- Zasięg alternatywnej komunikacji radiowej wynosi 10 metrów
- Szklany panel naścienny
- Precyzyjne pola dotykowe umożliwiające czułe sterowanie
- Zmiana koloru RGB przy pomocy dotykowego suwaka
- Indywidualny dostęp do barwy monochromatycznej
- Płynne ściemnianie PWM bez efektu skokowego
- Wbudowane zabezpieczenia - odwrotna polaryzacja, zwarciowe, termiczne
- Sygnalizacja optyczna wykorzystująca diodę LED
- Tryb programów dynamicznych - 10 poziomów
- Cztery miejsca zapisu na ulubione sekwencje sterowania
- Budowa przystosowana do puszki fi60
- Nowoczesny design
- Certyfikat zgodności EU-RED (RED Radio Equipment Directive)
- Wysoka jakość zastosowanych komponentów
- 5 letnia gwarancja
Pliki do pobrania:
Parametry techniczne
| Typ urządzenia | autonomiczny |
| Typ instalacji | RGB+W (wielokolorowa z barwą białą) |
| System sterowania oświetleniem | PWM |
| Sposób sterowania oświetleniem | przewodowo oraz dodatkowo radiowo (PWM/2,4GHz) |
| Ilość obsługiwanych stref/kanałów | 1 strefa |
| Typ wyjść sterownika/ów | CV (stało-napięciowe) |
| Napięcie znamionowe | wej/wyj - 12-24V DC |
| Maksymalny prąd wyjściowy | 12A |
| Ilość wyjść sterownika | 4 wyjścia |
| Typ komunikacji | jednokierunkowa |
| Zasięg komunikacji | do 10 metrów w terenie otwartym z możliwością wydłużenia poprzez retransmisje sygnału |
| Szklany panel | tak |
| Dotykowe przyciski | tak |
| Zachowanie odbiornika po powrocie braku napięcia zasilania 230V | powrót do zapamiętanych ustawień |
| Powrót do poprzednich ustawień przy wyłączeniu z nadajnika | tak |
| Temperatura pracy | od -30 do + 55°C |
| Klasa szczelności | IP20 |
| Montaż | podtynkowo (standardowa puszka fi60) |
| Kolor | biały |
| Dodatkowa funkcjonalność/cecha | tryb zapisu ulubionej sekwencji |
| Zabezpieczenia | odwrócona polaryzacja / zwarciowe / termiczne |
| Wymiary | 86 x 86 x 33 mm |
| Deklaracje i normy bezpieczeństwa | CE, EMC, LVD, RED / EN301 489, EN 62479 / EN60950 / EN300 328 |
| Gwarancja producenta | 60 miesięcy |
| Kod EAN | 5904063160990 |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dodaj opinię (0)
Zaloguj się
Waluty
Producenci
