Sterownik LED naścienny (WiFi) - Mono /CCT /RGB - 1 strefowy - 12-48V DC 12A - TV-K(WT)(W)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Sterownik LED naścienny (WiFi) - Mono /CCT /RGB - 1 strefowy - 12-48V DC 12A - TV-K(WT)(W), to autonomiczny sterownik LED w formie obrotowego panelu naściennego, który jest dedykowany do instalacji LED składających się kilku typów oświetlenia LED. Sterownik TV-K(WT)(W) z powodzeniem umożliwia wykorzystanie go do taśm jednokolorowych LED, taśm LED ze zmienną temperaturą CCT oraz tych wielokolorowych RGB. Dostęp do oświetlenia LED realizowany jest na kilka sposobów. Pierwszym z nich jest poprzez obrotowy potencjometr znajdujący się na obudowie sterownika LED, który w zależności od ustalonego trybu pracy i zastosowanej taśmy LED będzie spełniał różną funkcję w tym taką jak zmiana koloru RGB, wysterowanie temperatury barwowej w zakresie 2700-6500K czy ściemnianie oraz rozjaśnienie taśm LED dla jednej dostępnej strefy. Drugim sposobem jest bezpośrednie połączenie się ze sterownikiem przy użyciu sieci WiFi oraz aplikacji Tuya Smart. Atutem sterownika LED jest również opcjonalna komunikacja radiowa, umożliwiająca rozbudowę instalacji LED o bezprzewodową łączność radiową, wykorzystując do tego dodatkowy odbiornik radiowy bazujący na częstotliwości 2,4Ghz. Pozwala to na sterowanie dodatkowym obwodem oświetleniowym składającym się np. z taśmy LED bez konieczności prowadzenia kolejnych przewodów.
Sterownik LED naścienny (WiFi) - Mono /CCT /RGB - 1 strefowy - 12-48V DC 12A - TV-K(WT)(W), charakteryzuje się wpustowym montażem przeznaczonym do standardowej puszki fi60. Zasilanie natomiast realizowane jest poprzez doprowadzenie stałego napięcia 12-24V DC. Posiada nowoczesne wykończenie w kolorze białym. Wysoka jakość zastosowanych komponentów zapewnia długą żywotność i jest poprzedzona pięcioletnim okresem gwarancyjnym.
- MONO - jednokolorowych
- CCT - ze zmienną temperaturą barwową
- RGB - wielokolorowych
- Możliwość sterownia podpiętym oświetleniem do panelu poprzez sieć WiFi / radiowo oraz manualnie za pomocą pokrętła
- Dedykowany dla wielu typów oświetlenia - MONO /CCT /RGB
- Jedna strefa do wykorzystania
- Maksymalne obciążenie rzędu 12A
- Szeroki zakres napięcia wejściowego/wyjściowego 12-48V DC
- Brak konieczności stosowania dodatkowej bramki Wifi
- Współpraca z aplikacja Tuya Smart
- Możliwość rozbudowy instalacji LED o dodatkowy odbiornik radiowy
- Zasięg komunikacji radiowej wynosi 10 metrów
- Szklany panel naścienny
- Płynne ściemnianie PWM bez efektu skokowego
- Wybór częstotliwości PWM - 2kHZ lub 8kHz
- Wbudowane zabezpieczenia - odwrotna polaryzacja, termiczne, zwarciowe
- Sygnalizacja optyczna wykorzystująca diodę LED
- Budowa przystosowana do puszki fi60
- Nowoczesny design
- Certyfikat zgodności EU-RED (RED Radio Equipment Directive)
- Wysoka jakość zastosowanych komponentów
- 5 letnia gwarancja
Ustalanie trybu pracy dla sterownika TV-K(WT)(W)
Panel naścienny LED TV-K(WT) posiada możliwość zastosowania go do trzech typów instalacji oświetlenia LED - do taśm monochromatycznych, do taśm ze zmienną temperaturą barwową CCT oraz do taśm wielokolorowych RGB. Warto wspomnieć, że fabrycznie sterownik TV-K(WT) ustawiony jest do pracy z taśmami jednokolorowymi. Aby dokonać zmiany trybu pracy, należy:
- Przytrzymać przycisk obrotowy przez 5s - ustala tryb MONO (jeden błysk potwierdzający zmianę)
- Przytrzymać przycisk obrotowy przez 10s - ustala tryb CCT (dwa błyski potwierdzające zmianę)
- Przytrzymać przycisk obrotowy przez 15s - ustala tryb RGB (trzy błyski potwierdzające zmianę)
Schemat komunikacji - Sterownik LED naścienny TV-K(WT)(W)

Schemat podłączenia - Sterownik LED naścienny TV-K(WT)(W)


Pliki do pobrania:
Parametry techniczne
| Typ urządzenia | autonomiczny |
| Typ instalacji | 3w1 z możliwoscią wyboru (MONO/ CCT/ RGB) |
| System sterowania oświetleniem | PWM |
| Sposób sterowania oświetleniem | technologia WiFi oraz dodatkowo radiowo, przewodowo, (aplikacja Tuya, 2,4Ghz, obrotowy potencjometr) |
| Ilość obsługiwanych stref/kanałów | 1 strefa |
| Typ wyjść sterownika/ów | CV (stało-napięciowe) |
| Napięcie znamionowe | wej/wyj - 12-48V DC |
| Maksymalny prąd wyjściowy | 12A |
| Ilość wyjść sterownika | 3 wyjścia |
| Typ komunikacji | jednokierunkowa |
| Częstotliwość PWM | 2kHz / 8kHz (możliwość wyboru) |
| Poziom ściemniania | 4096 poziomów (płynne) |
| Krzywa ściemniania | logarytmiczna |
| Zasięg komunikacji | do 10 metrów w terenie otwartym z możliwością wydłużenia poprzez retransmisje sygnału |
| Szklany panel | tak |
| Zachowanie odbiornika po powrocie braku napięcia zasilania 230V | powrót do zapamiętanych ustawień |
| Powrót do poprzednich ustawień przy wyłączeniu z nadajnika | tak |
| Temperatura pracy | od -20 do + 50°C |
| Klasa szczelności | IP20 |
| Montaż | podtynkowo (standardowa puszka fi60) |
| Kolor | biały |
| Dodatkowa funkcjonalność/cecha | obrotowe pokrętło |
| Zabezpieczenia | odwrócona polaryzacja / zwarciowe / termiczne |
| Wymiary | 86 x 86 x 48 mm |
| Deklaracje i normy bezpieczeństwa | CE, RoHS, RED/ EN 62479:2010 ETSI EN 301 489-1 V2.2.3 ETSI EN 301 489-17 V3.2.4 / EN 61347-1:2015+A1:2021 EN 61347-2-13:2014+A1:2017 / ETSI EN 300 328 V2.2.2 |
| Gwarancja producenta | 60 miesięcy |
| Kod EAN | 5903271050147 |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dodaj opinię (0)
Zaloguj się
Waluty
Producenci