Sterownik RGB - czujnik parkowania - 8A 12/24V - parkingSensor
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Parkingsensor, to dyskretne urządzenie służące do informowania nas o dostępnej przed nami odległości w trakcie wykonywania manewru parkowania. Sterownik ten, przekazuje informacje w formie optycznej, poprzez zmianę koloru RGB (np. taśmy LED) sygnalizując tym samym dystans jaki możemy jeszcze przebyć. Urządzenie posiada cztery optyczne tryby ostrzegawcze. Jego miniaturowe rozmiary pozwalają na zastosowanie go np. w garażu, czy podziemnych parkingach w centrach handlowych.
- Zastosowanie ułatwia manewr parkowania
- Sygnalizacja optyczna przy pomocy kolorów RGB
- Cztery tryby ostrzegawcze
- Dodatkowe wyjście do współpracy z różnymi systemami
- Dyskretne rozmiary urządzenia
- Działanie sensora na zasadzie ultradźwiękowej
- Okres gwarancyjny wynoszący 5 lat
- Produkt polski - wykonany w Polsce
Budowa sterownika RGB ułatwiającego manewr parkowania, posiada dodatkowe wyjście (otwarty kolektor) służące do integracji z systemami alarmowymi, inteligentnym domem. Przy zastosowaniu oświetlenia RGB (np. taśma LED) urządzenie to, w zależności od odległości sensora od przeszkody zmieni barwę światła na poszczególne kolory:

- Barwa zielona : oznacza bezpieczny dystans, między czujnikiem a np. naszym samochodem (od 120 do 40cm)
- Barwa niebieska: ostrzega przed zbliżającą się przeszkodą, tryb ten nakazuje zachowanie ostrożności (od 40 do 20cm)
- Barwa czerwona: nakazuje zatrzymanie i zakończenie manewru parkowania, nie należy dalej prowadzić pojazdu (od 20 do 10cm)
- Barwa czerwona (miganie): sterownik ostrzega nas o minimalnej odległości od sensora i bliskiej kolizji z przeszkodą (poniżej 10cm)
Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Pliki do pobrania:
Parametry techniczne
| Typ urządzenia | autonomiczny |
| Typ instalacji | RGB (wielokolorowa) |
| System sterowania oświetleniem | PWM |
| Typ wyjść sterownika/ów | otwarty kolektor, 250mA |
| Napięcie znamionowe | wej/wyj - 7-24V DC |
| Maksymalny prąd wyjściowy | 8A |
| Temperatura pracy | od -20 do + 50°C |
| Klasa szczelności | IP20 |
| Montaż | nawierzchniowo |
| Uchwyt naścienny pilota | nie |
| Kolor | czarny |
| Wymiary | 50 x 40 x 25 mm (ze złaczem: 50 x 50 x 25 mm) |
| Deklaracje i normy bezpieczeństwa | CE, RoHs |
| Gwarancja producenta | 60 miesięcy |
| Kod producenta | ED002580 |
| Kod EAN | 5900168580077 |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dodaj opinię (0)
Zaloguj się
Waluty
Producenci
