Sterownik do rolet elektrycznych - 230VAC 5A - Shutterbox
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Shutterbox to innowacyjny moduł sterujący polskiej marki Blebox, przeznaczony do bezprzewodowego sterowania roletami elektrycznymi bądź ekranami projekcyjnymi, lamelami czy markizami. Do uzyskania kontroli nad sterownikiem shutterbox, wykorzystywana jest technologia uWifi z wykorzystaniem urządzeń mobilnych typu smartfon czy tablet. Dostępna darmowa aplikacja, umożliwia kontrole wspomnianymi już roletami elektrycznymi w każdym możliwym miejscu, gdzie uzyskamy dostęp do internetu. Zastosowanie takiego urządzenia, stanowczo zwiększy bezpieczeństwo i wygodę w naszym pomieszczeniu.
- Umożliwia bezprzewodowe sterowanie roletami elektrycznymi
- Pracuje przy napięciu znamionowym sieci 230VAC
- Niewielkie rozmiary zapewniające łatwy montaż
- Dostępność do urządzenia na całym świecie za sprawą sieci komunikacyjnej uWifi
- Dwa dodatkowe wejścia przyciskowe pozwalające na alternatywne sterowanie
- Ustalenie harmonogramu pracy dla urządzenia
- Aplikacja zapewniająca synchroniczną prace wielu rolet elektrycznych
- Zintegrowany układ sensoryczny pokazujący aktualną pozycje podłączonego urządzenia
- Produkt polski - wykonany w Polsce
- Okres gwarancyjny wynoszący 5 lat
Urządzenia z serii produktów Blebox, charakteryzują się niewielkimi gabarytami. Małe rozmiary urządzenia zapewniają łatwy montaż np. w obudowie rolety lub podtynkowej puszcze pogłębianej czy podwójnej. Dużym ułatwieniem, jest również brak konieczności stosowania urządzeń zasilających typu zasilacz czy transformator, ponieważ moduł shutterbox przystosowany jest do pracy przy napięciu sieci 230VAC. Darmowa aplikacja na urządzenia mobilne współpracująca m.in. z systemem android, umożliwia prostotę użytkowania na poziomie inteligentnego domu, wystarczy tylko jeden dotyk, aby cieszyć się w pełni zasadą działania sterownika shutterbox.


Dodatkowym atutem są dwa dodatkowe wejścia przyciskowe, umożliwiające alternatywne sterowanie przy pomocy np. manualnego przycisku roletowego, sprawdzające się w pomieszczeniach mieszkalnych. Wbudowany wewnętrzny zegar, umożliwia zsynchronizowanie urządzenia z naszą strefą czasową oraz ustalenie harmonogramu wykonywanej pracy poprzez aplikacje wBox. Stwarza to możliwość całkowitego zautomatyzowania naszego urządzenia i brak ingerencji w jego działanie, przez co sterownik staje się jeszcze bardziej praktyczny w użytkowaniu, uzyskując przy tym status inteligentnego domowego sterownika.
Przemyślany rozwój polskiego producenta, pozwala na stworzenie spójnego systemu urządzeń oraz sterowników led, które pozwalają na komunikacje wykorzystując do tego różne sposoby. Co ważne wszystko w oparciu o dwustronną komunikację, co znacznie ułatwia monitorowanie oraz korzystanie z i tak łatwego już systemu sterowania np. światłem. Jak widzicie na powyższym schemacie, różnymi kolorami opisane są metody komunikacji. Kolorem niebieskim oznaczona jest wewnętrzna sieć urządzenia, z którą możemy połączyć się za pomocą naszego smartfona, bez konieczności konfiguracji, korzystając z posiadanego urządzenia w formie plug and play. Kolor zielony ukazuje konfiguracje z naszą lokalną siecią Wifi, wykorzystując do tego domowy router. Kolorem żółtym zaznaczona została forma dostępu, która korzysta z chmury BleBox, pozwalającej na dostęp do naszych urządzeń wszędzie tam, gdzie masz dostęp do internetu. Kolor czerwony oraz fioletowy, to wsparcie instalacji niewymagające sieci Wifi. W grupie tej znajdują się przede wszystkim czujniki, piloty czy różne włączniki. Podsumowując, stworzenie inteligentnej instalacji led smart home dla naszych gospodarstw domowych, opartej o rodzimą markę Blebox, to idealne rozwiązanie, mogące połączyć ze sobą ogromne możliwości rozwoju.
- Sterowanie przy pomocy wejścia przyciskowego: Dostępne wejście "S1/2" pozwala na przewodowe sterowanie podłączoną roletą bądź ekranem projekcyjnym przy pomocy przycisku. Moduł w tym przypadku, uzyskuje formę standardowego włącznika urządzenia
Kliknij zdjęcie aby powiększyć
- Sterowanie przy pomocy urządzeń mobilnych: Standard komunikacyjny kompatybilny z siecią Wifi, pozwala na uzyskania bezprzewodowego sterowania przy pomocy naszego tabletu, bądź smartfonu. Wszystko dostępne jest po odpowiedniej konfiguracji z aplikacją wBox.
Interfejs dla sterowników Blebox realizowany przez aplikacje wBox stawia przede wszystkim na zaawansowaną technologię oraz prostote użytkowania. To, co dla nas użytkowników jest potrzebne, widoczne jest niemal od razu z uwagi na minimalistyczną skórkę aplikacji. Bowiem z poziomu głównego menu, możemy przejść do naszych ulubionych scen czy grup. Pozwalają one w łatwy sposób kontrolować dostęp do konkretnych pomieszczeń (grupy) czy uprzednio ustalonych sekwencji (sceny). Aplikacja wBox jest również odpowiednio zabezpieczona, przez co dostęp do naszych sterowników LED jest całkowicie bezpieczny.
- Moduł sterujący roletami elektrycznymi "Shutterbox" x1
- Instrukcja użytkownika
Parametry techniczne
| Zastosowanie | do sterowania roletami elektycznymi, ekranami projekcyjnymi, markizami, lamelami itp. |
| Napięcie zasilania [V] | 230VAC/50Hz |
| Ilość wyjść sterujących | 2 |
| Ilość wejść przyciskowych | 2 |
| Ilość wejść | 2 |
| Typ wyjść sterujących | przekaźnikowe, przeciwsobne, NO |
| Typ wejść | logiczne, przyciskowe, zwierane do N, konfigurowalne |
| Maksymalne napięcie wejść | 230V |
| Maksymalne obciążenie wyjścia | 5A |
| Obsługiwane przyciski | monostabilne podwójne (dzwonkowe) - bez podświetlania |
| Standard komunikacji | uWiFi, kompatybilny z WiFi, 802.11g |
| Rodzaj transmisji | dwukierunkowa z potwierdzeniem, szyfrowana (WPA2-PSK oraz uwierzytelnione szyfrowanie AEAD) |
| Tryb pracy | połączenie bezposrednie (jako Access Point), połączenie WiFi poprzez standardowy router, połączenie z dostepem z dowolnego miejsca na swiecie (wymagany jedynie dostep do sieci Internet) |
| Częstotliwość transmisji | 2.4 GHz |
| Kompatybilne urządzenia | Apple iPhone, Apple iPad, iPad Mini, Android, komputery i urzadzenia mobilne obsługujace w pełni HTML5, wkrótce Windows Phone i Apple Watch |
| Zużycie energii | < 1W |
| Sposób montażu | element samoprzylepny (folia) lub w obudowie |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Wymiary | 39 x 42 x 24 mm |
| Obudowa | wykonana z kompozycji poliuretanowej nie zawierajacej halogenów, samogasnaca dla klasy termicznej B (130°C) |
| Kod producenta | ED002582 |
| Kod EAN | 5900168580015 |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dodaj opinię (0)
Zaloguj się
Waluty
Producenci


